Kerem Bürsin, Bay J’nin olay yaratan sözlerinin ardından ödül törenini terk etti-haberi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ile başrol oynayan Kerem Bürsin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzen eden ‘Yılın Yıldızları’ mükafat merasimine katıldı. Bir hayli isminin mükafat aldığı merasimde Kerem Bürsin de “2020 yılının en beğenilen bay sıra oyuncusu” ödülüne layık görüldü.

“KEREM BÖLÜM BAŞI 120 BİN Lira ALARAJ güç ŞARTLARDA ÇALIŞIYOR”

Ödülü aldıktan ardindan sahneden inen Bürsin, sunucu Bay J’nin sözleri karşısında şoke oldu. Gecenin sunuculuğunu yapan Bay J “Kerem bey güç şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen sene bölüm başı 120 bin Lira alarak çalışmaya ayni ritimde devam etti” ifadelerini kullandı.

TÖRENİ TERK ETTİ

Sözler karşısında Suskun var olan Kerem Bürsin ise hızlı adımlarla salonu terk etti. Açıklamalara sinirlenen Bürsin, gazetecilerin suallerini da yanıtlamadı.

“KEREM’DEN ÖZÜR DİLERİM”

Kerem Bürsin ile alakalı söylediği sözler hasebiyle reaksiyon çeken sunucu Bay J, Instagram hesabından yayınlandığı İzah videosunda şu ifadeleri kullandı: “Çok çok reaksiyon gelince tek İzah yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız da oyuncuların güç şartlar altında çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. ağırbaşlı ciddi sanatçıların güç koşullarından bahsediyordum. Yalnızca sonundaki sarkastik tek şakaydı, kimsenin parasında gözüm olduğundan filan değil. emelini aşmış olabilmektedir şakam. o nedenle kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin’i çok severim. Sevgili Kerem ne civarindan güç şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki tek adamsın. bunun benzeri tek şakadan alınacak biri değilsin, biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum. “

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir