Kabusu yaşadı! Güvenlik görevlisi kadın “sürtünme yoluyla taciz” iddiasıyla karakola koştu-haberi

Antalya’da otogarda güvenlik görevlisi olarak çalışan 32 yaşında olan F.A. adli kadın, kendisiyle aynı yerde güvenlik görevlisi olarak çalışan 50 yaşında olan M.K.’nın tacizleri hasebiyle kabusu yaşadı. toy kadının tacizlerin dayanılmaz boyutlara gelmesinin derhal peşinden polise müracaat ettiği öğrenildi.

ÖNCE AMİRLERİNE BİLDİRDİ

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde 13 Haziran bugünü saat 22.30 sıralarında, yolcu peronunda kapıya yaklaşan güvenlik görevlisi F.A. adli kadının yanına gelen meslektaşı M.K., iddiaya göre sürtünme yoluyla tacizde bulundu. vaziyeti amirlerine bildiren F.A., Kepez kazasi Sakarya zabita Merkezi Amirliği’ne gittikçe meslektaşı M.K.’den şikayetçi oldu.

GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİ

İhbar üstüne zabita merkezine kazançlan M.K. ise F.A.’nın kendisine perişan laf ettiğini belirterek şikayetçi olduğunu söyledi. Güvenlik kameralarına yansıyan 7- 8 saniyelik taciz görüntüsü ise polisin delil dosyasına girdi. Otobüs firması, M.K.’nın görev yerini değiştirdi. Olayın derhal peşinden sinir krizi geçirip rapor alan F.A., psikolojisinin bozuk olduğunu ve konuşmak istemediğini söyledi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Bülent Tatoğulları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.