Juventus, Çağlar Söyüncü’yü kadrosuna katmak istiyor-haberi

İtalya Serie A’da şampiyonluk umutları iyiden iyiye biten ve Şampiyonlar Ligi’ne acele veda eden Juventus tek sonraki sezon amaciyla çalışmalara şimdiden başladı. müdafaa hattına tek takviye uygulamak istek eden Torino ekibinde evvel amaç Çağlar Söyüncü.

JUVENTUS SAVUNMAYI GÜÇLENDİRECEK

Yeni tek takım inşa etmek istek eden patron Agnelli, takımı işlemeye müdafaa hattından başlayacak. Bonucci ve Giorgio Chiellini’nin ilerleyen yaşlarından dolayı iki ismi de rotasyon oyuncusu olarak planlayan Agnelli, müdafaa hattına tek takviye uygulamak istiyor.

LEICESTER’I İKNA ETMEK basit DEĞİL

Merih Demiral ve Matthijs de Ligt ikilisinin yanına flaş tek stoper hamlesi uygulamak istek eden Juventus, Leicester City‘de takim formasi giyen ulusal futbolcumuz Çağlar Söyüncü’yü kadrosuna katmak amaciyla çalışmalara başladı. Önümüzdeki sezona 200 milyon euroya dayanan tasima bütçesi ile girecek var olan Juventus, Çağlar Söyüncü transferi amaciyla 50 milyon euroluk tek bütçe ayırdı ama bu bütçe Leicester’ı inandirmak amaciyla yeteri civarindan değil.

ÇAĞLAR’IN BONSERVİSİ 70 MİLYON EURO

Çağlar Söyüncü’nün bonservis bedelini 70 milyon avro olarak tespit eden Leicester City, avro 2020’nin bitmesini beklemeden ulusal futbolcunun satışını uygulamak istemiyor.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir