İngilizler bile şaşkın! Nusret, altın kaplamalı bifteğini 9.390 TL’ye satacak-haberi

Türkiye’de et lokantaları alanında yaptığı yatırımlar ve kendine has ‘tuz atma’ hareketiyle en çok konuşulan isimlerden biri olmayı muvaffak olan Nusret Gökçe, dahada evvel altı ülkede toplaminda 23 Restoranı hizmete sokmuştu.

9 BİN 390 TL’YE SATACAK

Korona virüs salgınının yiyecek ve içeçek sektöründe yarattığı krize karşın yatırımlarına hız kesmeyen Gökçe, tertemiz lokantanını İngiltere‘de açmaya hazırlanıyor.

Takvim gazetesinin haberine göre Beverly Hills’te bulunan Lokantanın ücret listesi de belli oldu. bunun için göre Nusret’in meşhur altın kaplamalı bifteğini İngiliz parasıyla 800 sterlin, Türk lirasıyla ise 9 bin 390 TL’den satışa çikarmaya hazırlandığı öğrenildi.

İNGİLİZ GAZETESİ DE YAZDI

Diğer istikametten Nusret Gökçe’nin İngiltere’deki restoranında menüye koyduğu fiyatlar, İngiliz gazetesi Daily Mail‘in de alakasını çekti. Ünlü gazete, Nusret’in restoranındaki fiyatın İngilizler açısından da oldukça şaşırtıcı olduğunu söyledi.

Ünlü restoran işletmecisi Nusret’in tertemiz lokantanına alakanın nasıl olacağı ise tek sonraki vakitlerde belli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.