İngiliz devi Tottenham, Altay’ı satmak istemeyen Fenerbahçe’ye 25 milyon euroluk teklifle geliyor-haberi

Sarı-Lacivertliler’in kalecisi Altay Bayındır‘ın Tottenham‘a gideceği söylemler gittikçe güçleniyor. İngiliz sitelerinde ve Tottenham forumlarında Altay amaciyla resmi temasın kurulacağına değin veriler paylaşıldı. Tottenham taraftarı, şubat ayında Altay’ın takıma kazandırılma olasiligini müspet karşılamıştı. İngiliz ekibinin aslında toy kaleciye Ankaragücü’ndeyken beri tek alakası var ama Fenerbahçe o asama ivecen davrandı.

FRANSIZ KALECİNİN DÖNEMİ BİTTİ

Jose Mourinho ile yollarını ayıran Tottenham, tek sonraki sezon uzunca yıllar rekabet edecek tek takım kuracak. 35 yaşına gelen Fransız kaleci Lloris’in her geçen vakit düşen performansı ve ilerleyen yaşı, İngiliz ekibini kan değişimine mecburi olarak sürükledi. Parasal vaziyeti iyi var olan Premier Lig ekipleri, 20 milyon avro seviyelerindeki bonservis bedellerini kolayca karşılayabilir. Fenerbahçe Altay’ı netlikle satmak istemiyor ama bunu değiştirebilecek tek ücret de var.

25 MİLYON EURODAN AŞAĞISI ASLA

Fenerbahçe, 23 yaşında olan kalecisinin uzunca yıllar takımda kalmasını istiyor. Altay’ın yerini yüklemek istiyorken dahada çok zarar edilebileceği bilinci de hakim. ama 25 milyon avro üzerinde öneri gelirse her şey değişir. Yaz tasima döneminde Tottenham’ın bu parayı gözden çıkarabileceği konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir