İmamoğlu kazandığı tazminatı ödemeyen Akit’e haciz işlemi yaptırdı! Gazete bugün “Susturamazsınız” manşetiyle çıktı-haberi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisine perişan laf eden ve tazminatı ödemeyen AKİT TV’nin eşyalarına haciz işlemi yaptırdı.

EŞYALARA EL KONULDU

Akit, yaşananları “İmamoğlu Haciz Baskınıyla Akit TV’yi Susturmak İstedi” başlığıyla haberleştirdi. Haciz kapsamında Akit TV’nin çeşitli eşyalarına el konuldu.

“AKİT MEDYA’YI SUSTURMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİLER”

Akit, mevzubahis haciz işlemi için, “Sözde özgürlükleri müdafaa eden cumhuriyet milletçe partisi tekrar şaşırtmadı. Özgürlük kelimesi cumhuriyet milletçe partisi amaciyla kendisinin çıkarlarına hizmet edenler amaciyla geçerli. bu erken CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Akit Medya’yı susturmak amaciyla harekete geçti” ifadelerini kullandı.

GAZETE BUGÜN “SUSTURAMAZSINIZ” MANŞETİYLE ÇIKTI

Öte istikametten tertemiz Akit, haciz işlemini bugünkü manşetine taşıdı ve şu ifadeleri kullandı:

“Sorumlu yayıncılığı ile ümmetin, vatan sevdalılarının ve ailelerin duasını alan, araştırmacı gazeteciliği ile de yolsuzluk peşinde koşanların ipliğini pazara çıkaran Akit’e siyaset, medya, haklar ve STK dünyasından destek yağıyor. Haciz baskını ile Akit TV’nin pc ve televizyonlarına el koyduran İmamoğlu’na reaksiyon gösteren kamuoyu, “Gerçekleri haykıran, ümmetin ve milletin gür sesi Akit’i 28 Şubat’ta susturamayanlar, bu erken de susturamayacak” dedi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.