İlayda Alişan rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile aşka mı yelken açtı?-haberi

Sezona oldukça iddialı tek şekilde başlayan Masumiyet dizisi bu akşam yayınlanacak 13. bölümüyle ekranlara veda edecek. alici konusu ve kuvvetli kadrosu ile dikkat çeken popüler dizinin ekran yolculuğu kısa sürse de İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın benzeri toy oyuncuların arasında bağ kurmasına ve yıldızının parlamasında tesirli oldu. Öte istikametten dizide Ela ve İlker aşkı anlatılırken, İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü’nün hakikat hayattaki yakınlığı ise sıra hayranlarını heyecanlandırdı.

İLAYDA, SEVGİLİSİNDEN AYRILDI

Geçtiğimiz aylarda İlayda Alişan’ın meslektaşı Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığı ama ayrıldıkları alana çıktı. toy oyuncunun, Sarı ile bütün resimlerini sosyal medya hesaplarından silmesi ve Sarı’yı takipten çıkarması iddiaları doğruladı. Yaşanan ayrılığın derhal peşinden İlayda Alişan’ın dizide oyun arkadaşı var olan Serkay Tütüncü’yle aşk yaşadığı iddiası yasamsal medyada gündem oldu.

DİZİLERİ BİTİNCE TATİLE ÇIKTILAR

Aşk iddiaları ile anılan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü çiftinin oyun aldıkları dizinin final yapmasının derhal peşinden tatile çıkması ise aralarından su sızmadığını delil eder nitelikte. Set dışında eğlenceli görüntülerini sık sık yasamsal medya hesabından yayınlayan Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a tatillerinde eşlik ediyor. Alişan ve Tütüncü’nün sıra biter bitmez birlikte tatile çıkması aralarındaki aşk dedikodularını güçlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.