İkinci kez evli adama kaçan Nilüfer, Esra Erol’un stüdyosunda annesine saldırdı-haberi

2 ay evvel Esra Erol‘un programına çıkan Hayriye Hanım, 19 yaşında olan kızı Nilüfer’in evli ve üç bebekli Salih tas ile kaçtığını söyleyerek yardım istemişti. canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi. Salih’in eşi Mevla ise çocukları babasız büyümesin diye Nilüfer ile aynı hanede yaşamayı onay ettiğini söylemişti. Günler ardindan kararını değiştirip boşanmak istediğini söyleyen Mevla, eşinin ısrarı üstüne evliliklerine 2. şansı vermişti. Nilüfer ise pişman olduğunu söyleyerek serisinin yanına dönmüştü.

YİNE AİLESİNİN YANINDAN KAÇTI

Ordu’da işe başlayan Nilüfer ise evvelki akşam “İşe gidiyorum” diye haneden çıktıktan ardindan tek dahada art dönmedi. Kızından haber alamayınca her yerde aradıklarını söyleyen anne adayi Hayriye Hanım, Esra Erol’dan yardım istedi. Kısa müddette bulunan Nilüfer, serisinin yanına dönmek istemediğini İstanbul’da yaşamak istediğini söyledi.

NİLÜFER’DEN ANNESİNE ÇİRKİN SALDIRI

Canlı yayına gelerek ailesiyle yüzleşen Nilüfer, yayın sonrası hiddet patlaması yaşadı. Nerede ve kiminle kalacağını soran annesinin kendisine terlik fırlatmasıyla sinirlenen Nilüfer, annesinin üstüne yürüyüp iterek yere düşürdü.

Koşarak kaçmaya çalışan Nilüfer’in peşinden giden 18 yaşında olan bay kardeşi, “Sen bazı itiyorsun” diyerek ablasına kati çıkıştı. Sinir krizi geçiren Nilüfer, oradaki sağlık ekibinin müdahalesiyle ambulansa alındı. Nilüfer’in yanına evvel gelen kişi ise saldırdığı annesi oldu.

TEKRARDAN EVLİ ADAMA KUMA OLARAK KAÇTI

Yaşanan olayların derhal peşinden canlı yayında İzah yapan Esra Erol, elemli anneye Nilüfer’in dahada evvel de kaçtığı Salih tas ile yaşamaya başladığını ve kuma olmayı onay ettiğini söyledi. Haberi alınca yıkılan anne adayi ise “Benim artık bunun benzeri tek evladım yok” dedi.

2 ay evvel Esra Erol'un programında kuma gittiği kişiden serisinin yanına dönen Nilüfer, tekrar haneden kaçtı

2 ay evvel Esra Erol’un programında kuma gittiği kişiden serisinin yanına dönen Nilüfer, tekrar haneden kaçtı
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir