İki eltinin kaçtığı ‘yufkacı Muammer’ hakkında yeni iddia! Mağdurlar Esra Erol’da konuştu-haberi

ATV ekranlarında yayın yapan Esra Erol‘un programında işlenen enteresan olayda, iki bebek babası Mehmet Duman, 17 sene evvel izdivaç ettiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart bugünü kayıplara karışması üstüne canlı yayına çıkmıştı. Eşinin ‘yufkacı’ denilen Muammer Ay’a kaçtığını söyleyen Duman, “Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın resmini gördüm. Niçin kayıtlı bu erkek diye meselece borcu olduğunu o nedenle görüştüklerini ifade etti. Eşim o vakit aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte ‘pazara gidiyoruz’ diyerek haneden çıktı tek dahada da art dönmedi.” demişti.

“MUAMMER YUVALARI YIKIYOR”

Bunun üstüne programda araştırılmaya başlanan olayda, Mehmet Duman’ın 17 senelik eşi ve eltisinin Sahiden de Muammer Ay’a kaçtığı alana çıkmıştı. bu erken ekrana gelen programda yaşanan tek gelişme ise herkesi şoke etti. Telefonla yayına bağlanan ismini saglamak istemeyen tek kadın, “Sözde Hoca var olan Muammer ortalıkta dolaşıp yuvaları yıkıyor” dedi. Bu iddiaların ardına programda Muammer Ay’ın ‘sahte hoca’ olup olmadığı araştırılmaya başlandı.

“BENİM DE YUVAMI YIKTI”

Yayına bağlanan başka tek seyirci ise “Muammer Ay benim kayınvalidemi üç defa dövdü. Benim de yuvamı yıktı. Eşimin orada çalışmasını istemiyordum. Eşim 8 – 9 ay orada çalıştı. Benim eşim saf biri. Birinin dediğine kanan biri. Boşanmama neden var olan kişi Muammer Ay” diyerek evvelki Misafirin sözlerini destekleyici şekilde konuştu.

“MUAMMER’LE YAŞAMA SEBEBİM EŞİMDİR”

Birlikte kaçtığı eltisiyle geçtiğimiz vakit kaldığı haneden programa bağlanan Hamide Duran, “Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. bendeniz telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Parasal olarak bana muavin olmuyordu. Muammer Ay o vakit elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la münasebet hayata sebebim eşimdir.” sözleriyle herkesi şaşkına çevirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir