Hayatını kaybeden ünlü davulcu hakkında şaşırtan iddialar-haberi

50 yaşında hayatını kaybeden Amerikalı müzisyen Taylor Hawkins’in kaybı; sevenleri, ailesi ve grup azaları tarafından hatri sayilir büyüklükte tek elemle karşılanmıştı.

Daily Mail’in haberine göre, ani ölümüyle şaşırtan ve kati vefat nedeni bilinmeyen Hawkins’in yakın arkadaşları ise meşhur davulcunun yorgun olmaktan ve artık tek turneyi tamamlayamamaktan şikayet ettiğini öne sürdüler.

Deneyimli müzisyenin 25 Mart’ta Kolombiya’da tek otelde ölü bulunmasından tek aydan çok tek vakit ardindan çok sayida kaynak Rolling Stone dergisine konuştu ve Hawkins’in Covid-19 pandemisinin derhal peşinden tekrar turneye çıkmaktan emin olmadığını ve tam zamanlı tek aza olarak kalabileceği ile alakalı kaygılı olduğunu söyledi.

Foo Fighters…

FOO FIGHTERS REDDETTİ

Foo Fighters ve temsilcileri, bu söylentilere cevap saglamak amaciyla röportaj yapmayı reddettiler, ama Hawkins’in nasıl hissettiğine değin tanımlamaların yanlış olduğunu söylediler.

Hawkins’in arkadaşı vokalist Sass Jordan, davulcu hakkında, “Dürüst olmak gerekirse, benim düsünceme göre çok yorgundu. bütün oyundan bıktığını söylüyordu” dedi.

Hawkins’in tek başka arkadaşı Pearl Jam davulcusu Matt Cameron, Hawkins’in Foo Fighters solisti Dave Grohl ile duyguları ile alakalı konuştuğunu söyledi.

Cameron, Rolling Stone’a, “Dave ile içten tek ilişkisi vardı ve bana da ‘bunu artık yapamayacağını’ söyledi. Bunlar onun sözleriydi. bu sebeple sanırım belli tek süre anlaştılar, ama görünüşe göre turne programı bundan ardindan dahada da çılgınlaştı” dedi.

DOSTLARININ İDDİASI FARKLI

Grubun tek temsilcisi ise, Hawkins’in bunun benzeri tek konuyu menajerlerine veyahut Grohl’a Katiyen açmadığını ve mevzu hakkinda Katiyen “yürekten” tek münakaşa olmadığını söyledi.

Merhum davulcunun adinin açıklanmaması şartıyla konuşan tek başka arkadaşı da, Hawkins’in Grohl’a art adım atmak istediğini söyledikten ardindan deşarj olduğunu söyledi.

Kaynak, “Sonunda Dave ile konuşması ve ona bunu Sahiden yapamayacağını söylemesi, onun amaciyla özgürleştiriciydi,” diye ekledi.

Hawkins’in arkadaşları, meşhur müzisyenin, grup arkadaşlarına ve grupla çalışarak geçimini sağlayan başka kişilere sadakatinden dolayı turne programlarında kalmaya ayni ritimde devam ettiğini de söylediler.

Dave Grohl Foo Fighters'ın davulcusunun ölümünden ardindan mükafat merasimine ailesini gönderdi İlginizi Çekebilir Dave Grohl Foo Fighters’ın davulcusunun ölümünden ardindan mükafat merasimine ailesini gönderdi Foo Fighters, Grammy'de oyun alani/sahne almayacak İlginizi Çekebilir Foo Fighters, Grammy’de oyun alani/sahne almayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.