Hastanede korona tedavisi gören şarkıcı Asya, virüse inanmayanlara ateş püskürdü: Allah sizi ıslah etsin-haberi

Koronavirüse yakalanan kızına baktıktan ardindan kendisi de müspet çıkan 56 yaşında olan Asya, Vaziyetin ağırlaşmasıyla hastaneye kaldırıldı. hasta kisi yatağından öksürüklere boğulduğu anları paylaşan Asya, yaşadıklarını anlattı.

“BU VİDEOYU VİRÜSE İNANMAYAN ŞUURSUZLAR İÇİN PAYLAŞIYORUM”

Hastalığı ile alakalı yasamsal medya hesabından İzah yapan Asya, “Kızım Aslı’nın müspet çıkmasıyla birlikte tedavisini hanede bendeniz takip ettim. 12 vakit nihayetinde iyileşti çok şükür. tek haftadır bendeniz de pozitifim. En güç olanı şiddetli öksürük hasebiyle hakikat manada nefes alamamak. sağlık kurumu odasındayım elbet ki refakatçi mevzubahis değil. Bu videoyu, Daha Kovid’e inanmayan, Kovid sebebinden sevdiklerini kaybedenlere ve gecesi gündüzü olmayan, hemide kendi, ayni vakitte da ailelerini rizikoya atarak mesleklerini özveriyle yapmaya süre gelen sağlıkçılara saygı duymayan şuursuzlar amaciyla paylaşıyorum. Allah sizi düzeltme etsin.” dedi.

Şarkıcının halini gören Deniz Seki, Deniz Akkaya, Petek Dinçöz, Soner Arıca, Semiha aksiseda ve İpek yürekli benzeri Bir hayli meşhur isim, geçmiş olsun yorumları yaptı.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.