Hamza Hamzaoğlu: Aldığımız 1 puan bizim için çok kıymetli-haberi

Kayserispor teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor maçının derhal peşinden yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu, “Golü bulunca savunma içgüdüsü devreye giriyor. Trabzonspor, gücüyle tekrar bizi geriye yaslayacaktı. Golü acele bulmamız perişan olmadı, belli tek süre dahada kontrollü oyuna döndük. Skoru savunmak amaciyla iyi ugras ettik. Şanslıydık”

“Lung, ağırbaşlı tek sakatlık çagi geçirdi. Biz geldiğimizden beri ağırbaşlı çalışmaya başladı ama Doğan’ın form grafiği yukarıya doğru gidiyor. Önceliği ona verdik. İnşallah her vakit dahada da iyiye gider. Lung da Zati her vakit hazır bekliyor” ifadelerini kullandı.

Hes Kablo Kayserispor teknik patronu Hamza Hamzaoğlu medya toplantısında ise, alınan puanın kıymetli olduğunu belirterek, “Her şeyden evvel bu erken Trabzon’da Trabzonspor ile oynayıp aldığımız tek nokta bizim amaciyla çok çok kıymetli. mücadelenin başında skoru yakaladık, öne geçtik. Bu bizi arkada oynamaya mecburi bıraktı. Trabzonspor üzerimize geldi. Biz koruyarak, onlar hücum ederek oynamaya çalıştılar. 1-1’den ardindan da galibiyet amaciyla yüklendiler. Biz de kontrataklarla gol aradık. Rakibin direkten dönen topları vardı. Doğan oldukça iyi günündeydi. Her şeye karşın 1-1’lik netice olumlu. geçtiğimiz hafta sahamızda, şimdi burada. Yenilmeden ayni ritimde devam edersek arada Bir takım maçları kazanacak gücümüz var. Kayseri’ye Kayserispor’a hayırlı olsun” ifadelerini kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir