Hakan Sabancı ile ilişkisiyle gündeme gelen Aygün Aydın hamile mi?-haberi

Geçtiğimiz aylarda Hakan Sabancı ile kısa süreli birliktelik yaşayan ve ayrılık kararı aldıktan ardindan Sabancı’nın beğendiği kızları tek bir ifşalayan Aygün Aydın, yasamsal medya hesabından şaşkına çeviren tek resim paylaştı.

AYGÜN HAMİLE Mİ?

Sabancı ile ayrıldıkları ve kendisini artık işlerine verdiği söyleyen Aydın, Instagram hesabının hikaye bölümünde ultrason resimi paylaşarak hamile olduğunu ileri sürdü. Bir hayli dizide oyunculuk yapan Aygün Aydın, paylaşımına “3 aylıkmış sanırım şok geçiriyorum” ifadelerini kullandı.

Aygün Aydın’ın paylaştığı ultrason görüntüsünün kendisine ait olup olmadığı ve bebeğinin babası ile alakalı Daha tek bilgi yok.

SABANCI’YA VE TÜRK MİLLETİNE perişan laf ETMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalar Hakan Sabancı’nın beğendiği kızları paylaşarak gündeme gelen Aygün Aydın, geçtiğimiz günlerde tek veda paylaşımı yapmıştı. Aydın, paylaşımında Sabancı ile anıldığı dönemde işlerinin açıldığını ve 500 binden çok kazanç kazandığını söylemişti. Bu açıklamasıyla gündemden düşmeyen Aydın, 10 vakit evvel de ağlayarak tek video yayınlamış hemide Hakan Sabancı’ya ayni vakitte da Türk milletine perişan laf etmişti.

Genç kadın paylaşımında “Siz Türk toplumu olarak insanların mutluluklarını kıskanan ş….iz tek milletsiniz. Nefret ediyorum sizden vatandaşlığından mümkün olduğu en kısa müddette çıkacağım. Allah hepinizin belasını versin. bendeniz yıldım. Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz ama hiçbir kuralını uygulamıyorsunuz. Bu civarindan iki yüzlü tek millet olamaz. öylesine ödleksiniz ki. Pisliğinizde boğulun” ifadelerini kullanmıştı.

Aygün Aydın, bu sefer Hakan Sabancı'nın arkadaşlarını amaç aldı: Bilinen gecede içeceğime ilaç kattılar

Aygün Aydın, bu sefer Hakan Sabancı’nın arkadaşlarını amaç aldı: Bilinen gecede içeceğime ilaç kattılar
Veda mesajıyla tenkitlen Aygün Aydın, hemide Hakan Sabancı'ya ayni vakitte da Türklere perişan laf etti

Veda mesajıyla tenkitlen Aygün Aydın, hemide Hakan Sabancı’ya ayni vakitte da Türklere perişan laf etti
Türkiye bunun benzeri veda iletisi görmedi!  Aygün Aydın, Hakan Sabancı'yla sevgiliyken kazandığı parayı kalem kalem açıkladı

Türkiye bunun benzeri veda iletisi görmedi! Aygün Aydın, Hakan Sabancı’yla sevgiliyken kazandığı parayı kalem kalem açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.