Hakan Çalhanoğlu tartıştığı Zlatan Ibrahimovic’i takipten çıkardı-haberi

Milan’da aralarından su sızmayan Hakan Çalhanoğlu ile Zlatan Ibrahimovic arasında kriz patlak verdi. Çalhanoğlu, çok yakın arkadaş olduğu ama nihayet oynanan Benevento maçında kendisini fırça attığı ve argo ettiği gerekçesiyle arasının açıldığı Zlatan Ibrahimovic’i yasamsal medya hesabından takip etmeyi bıraktı.

ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA

Zlatan Ibrahimovic, alan dışında olduğu civarindan alan içerisindeki hareketleriyle de reaksiyon çekmeyi başarıyor. iki ay evvel sakat olmasına karşın San Remo Müzik Festivali’ne katılıp dans eden futbolcu, bu sefer Benevento maçının en iyi oyuncusuna argo etti. Milan antrenörü Pioli’nin koşulsuz güven duyduğu Hakan’a Ibrahimovic’in küfretmesi eleştirilere neden oldu.

HAKAN’DAN GÖNDERME

Milli futbolcu ayrıca, yasamsal medya hesabından Nisan ayında Sassuolo’ya attığı golü paylaştı ve “Bazı yurttaslar çok konuştuğunda…” iletinini yazarak Ibrahimovic’e gönderme yaptı. Hakan Çalhanoğlu’nun bu hamleleri, sezon nihayetinde Milan’la var olan sözleşmesi sona erdikten ardindan takımdan ayrılacağı değin iddiaları güçlendirdi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir