Gündeme bomba gibi düşen Fatih Terim iddiası! Başkan olması için yoğun baskı var-haberi

Galatasaray kulislerinde Fatih Terim‘in isimi başkanlık amaciyla anılmaya başlandı. Sarı-kırmızılılarda seçimlere kısa tek vakit kala Bir takım genel heyet azalarının deneyimli hocaya aday olması istikametinde baskı yaptığı öğrenildi.

FATİH TERİM’LE GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Teknik direktörlüğünde UEFA Kupası zaferi ve 8 lig şampiyonluğu galip gelen Fatih Terim’in tek başka hayalinin Galatasaray’da başkanlık olduğu biliniyor. Bir takım genel heyet azaları bu konuyla alakali deneyimli hocaya adaylığı ile alakalı baskı yapmaya başladı. Bu isimlerin başında gelen Ahmet Yüce’nin Terim’le görüşmelere başladığı öğrenildi. İki ad arasından tek bir aday çıkacak.

AHMET YÜCE VE ERDEN TİMUR İDDİASI

Başkanlık ile alakalı çizilen yollar planında Yüce, başkanlık görevine gelirse Fatih Terim’in Sportif A.Ş’nin başına geçeceği ve futbolun tek patronu olacağı ileri sürüldü. Terim, başkanlık adaylığını açıklarsa listesinde Ahmet ulu ile NEF yönetim heyeti Başkanı Erden Timur’un da yer alacağı öğrenildi. Yakın etrafına bu konuyla alakali kararsız olduğunu belirten Fatih Terim’in somut adım atması seklinde çalışmaların hız kazanacağı ifade edildi.

(SÖZCÜ)

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir