Gülsim Ali İlhan, kendisinden 22 yaş büyük sevgilisi Durul Bazan için ailesini karşısına aldı-haberi

Gönül Dağı dizisinin Dilek’i Gülsim Ali İlhan ile kendisinden 22 ıslak hatri sayilir büyüklükte meslektaşı Durul Bazan arasındaki ilişkide etkin devinim eden günler yaşanıyor. Bazan’ın iyi oyuncu Gülsim İlhan’dan 22 ıslak hatri sayilir büyüklükte olması hasebiyle eleştiriler yağmış ama çift, bu eleştirileri kulak arkası ederek, ilişkilerine ayni ritimde devam etmişti. Aşkları tam gaz süre gelen ikili, iyi oyuncu Gülsim Ali İlhan’ın ailesinden gelen “veto” hasebiyle hatri sayilir büyüklükte şaşkınlık yaşadı.

İLİŞKİYİ SÜRDÜRME neticenine vardi

İlişkilerini Suskun sedasız yaşamayı seçenek eden İlhan ile Bazan’ın yaz tatilinde tek dondurmacı da çekilmiş kareleri Medyaya yansıdı. alana atılan iddiaya göre Gülsim Ali İlhan’ın serisinin Durul Bazan’ı veto ettiği ama iyi oyuncunun ilişkisini sürdürme kararı aldığı aktarıldı.

2019’DA birlikte oyun ALDILAR

Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan, 2019 seneninde ekrana gelen ve Yalnızca dört bölüm süre gelen ‘Yüzleşme’ isimli dizide oyun almıştı. iki senesi aşkın müddettir tanışan İlhan ile Bazan’ın arkadaşlığının aşka dönüştüğü alana çıkmıştı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir