GS TV’ye konuk olan Luyindama, iddialı konuştu: Takıma güveniyorum ve biz şampiyon olacağız-haberi

Sarı-Kırmızılı takımın stoperi Luyindama, takim televizyonunda şampiyonluk yarışını değerlendirdi, hususi hayatına değin de detaylar verdi.

İşte Luyindama’nın açıklamaları:

“MARCAO İLE UYUMLUYUZ”

“Bizim oyunlarımız benziyor ve ikimiz de agresif tek şekilde oynuyoruz. erkek adama markaj yapıyoruz. Aynı özelliklerimiz olduğu amaciyla sahada iyi tek ahenk yakalayabiliyoruz.

“GALATASARAY’DA OLSUN OLMASIN”

Fatih hocamız babam gibi. Nerede olursam olayım her vakit amaciyla ona saygı duyacağım. Başka bir deyişle Galatasaray’da olsun olmasın her vakit ömrüm süresince ona saygım olacak.

“HERKESLE İYİ ANLAŞIYORUM”

Takım arkadaşlarıma güveniyorum ve şampiyon olacağımıza da inanıyorum. bendeniz herkesle iyi arkadaşım. Herkesle aram iyi, herkesi seviyorum. Galatasaray’ın kuvveti de gücü de buradan geliyor.

“EŞİMİN BABASI BAŞKANIMDI”

Profesyonel olmadan evvel tek takımda oynuyordum. O takımın sahibi de eşim Ornella’nın ailesiydi. Ornella’nın babası benim sonradan oynadığım takımın başkanıydı ve tek vakit oyuncu ararken beni izlemeye geliyor ve izledikten ardindan da diyor ki ‘sen gel ve bizim takımda oyna’. bendeniz de o takıma gittim ve Ornella ile öyle tanıştık.”

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir