Giresunspor, Süper Lig'de Hakan Keleş ile devam edecek! Sportif direktör Bülent Bölükbaşı…-haberi

GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Çotanak Spor Kompleksi’nde düzen ettiği medya toplantısında, şampiyonluğun çok basit olmadığını, çok çaba harcadıklarını ifade etti. Yeni sezonla alakalı planlamalara başladıklarını ifade eden Karaahmet, yönetim kuruluyla bu akşam tek araya geleceklerini ve birtakım kararlar alacaklarını kaydederek, “Her şey doğru şekilde yapılmaya ayni ritimde devam edecek. İnşallah Giresunspor, Süper Lig’de de iyi konuşulan tek takım olacak. her biri şu konuda huzurlu olsun, Giresunspor Kulübü’nü savunmak önemli. Yalnızca takımla alakalı kararlar almak değil takimi savunmak önemli. Geldiğimizde yaşadığımız faciayı gördük. Kimsenin bu takimi zarar vermemesi amaciyla elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

‘HER İSTEYEN TEMLİK KOYAMAYACAK’

Karaahmet, idaresi dahada da güçlendirmek yerine fevkalade genel heyet kararı alacaklarını belirterek, “Yönetim heyeti toplantısı sonrası kongre ile alakalı konuşacağız, borçlanma limitleri konusuna çalışma yapacağız, her istek eden temlik koyamayacak. Ne yönetim heyeti ne başkan. Borç veriyoruz, alabildiğimiz bölümünü alabiliyoruz, kalanı sezon nihayetinde bağışlayacağız. ‘Ben kazanç verdim, bendeniz paramı art istiyorum.’ Kardeşim bunu sen yaptın. Bu yanlışı sen yaptın. O vakit sen Giresunspor’un parasını harcıyorsun. Olmaz, harcama kardeşim” dedi.

‘DAHA ACIMASIZ BİR ARENA’

44 sene ardindan Süper Lige çıktıklarını, bu yüzden doğru kararlar vererek devinim etmek gerektiğine dikkat çeken Karaahmet, “Çünkü dahada gaddar tek arena ama bendeniz Giresun şehrinin Süper Lig’de tek vakit kalmasını istiyorum. Ne civarindan uzunca süre; onu anlayacağız ama Giresunspor Süper Lig’de kalmalı. Bunu 44 sene evvel yaptığında Bir hayli takım yoktu. Bu takımın geninde var, bunu yapabilir. bendeniz Giresunspor’un iyi şeyler yapacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

HAKAN KELEŞ’LE YOLA DEVAM

Takımı Süper Lig’e çıkaran Hakan Keleş ve ekibiyle yola ayni ritimde devam edeceklerini açıklama eden Karaahmet, sportif direktörlük amaciyla de Bülent Bölükbaşı’nı düşündüklerini söyledi. GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, “Bülent Bölükbaşı Zati hep içimizdeydi, tertemiz sezonda da yanımızda olacağını düşünüyoruz. nihayet derece mütevazı, işi bilen, çok fazla hatri sayilir büyüklükte paralarla futbolcular almaya karşı olan, geçmişte Giresunspor’da kaptanlık yapan biri. Giresunspor’da geçmişi var olan biri de Hakan Keleş, kaptan Eren Tozlu, şimdi Bülent Bölükbaşı ile anlaşırsak o da bizimle olacak” ifadelerini kullandı.

Haziran ayı içinde stadyumda iyi tek kupa merasimi uygulamak istediklerini de aktaran Karaahmet, İhtiyaç duyulan desturlar ile alakalı zamani takip edeceklerini de sözlerine ekledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.