Genç kadının başı tacizci ile dertte! Sapık son rezaletinde eve girmeye kalktı-haberi

Altınova kazasina bağlı Kaytazdere beldesindeki tek sitede oturan Meral Gülseven’in evine, erken saat 05.40 sıralarında kuşkulu F.Y. girdi. asagi kattaki balkonda bulunan saçaklardan tırmanarak 2’nci katın teras kapısından içeri giren F.Y.’yi ayrım eden Gülseven, panik ve korku içinde haneden koşarak kaçtı. Komşularına sığınan Gülseven, vaziyeti kolluk kuvvetlerine bildirdi. Bu sırada komşularının yakalamak istediği kuşkulu haneden çıkarak kaçtı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Şüphelinin, Haneye girdiği anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Görüntülerde asagi kattaki balkonun gölgeliğine tutunarak tırmanan F.Y.’nin 2’nci kattaki balkon kapısından Haneye girdiği görülüyor. dahada ardindan da Gülseven’in komşularından arinmak istek eden şüphelinin 2’nci kat balkonundan çim alana atlayarak kaçtığı kameralara yansıdı.

“DAHA ÖNCE PİZZACI OLARAK KENDİNİ TANITTI”

Daha evvel de kuşkulu tarafından iki sefer rahatsız edildiğini belirten Gülseven, şikayetçi oldu. Gülseven, şüphelinin dahada evvel iki sefer dahada evine gelerek kendisini rahatsız ettiğini vurguladı. geçen yılbaşı gecesi kuşkulu F.Y.’nin kapıyı çalarak kendisini pizzacı olarak tanıttığını söyleyen Gülseven, ama endişelendiği amaciyla kapıyı açmadığını belirtti. erken ses duyarak uyandığını belirten Gülseven, yaşadığı korku dolu anları şöyle anlattı: “Ben erken 05.39’da uyuyordum. Pergüleme buradan birinin tırmandığını duydum. Uyandım eğilip baktığımda tek kişinin çatıya çıkıp içeri girdiğini ayrım ettim. O vakit derhal birinci kata inip dışarı çıktım. dolaysiz 155’i aradım. Çağrı merkezindeki kadına ‘evde biri var bendeniz şu anda dışarı kaçtım’ dedim. O da benden adresimi istedi ve alakalı jandarmayı bağlayacağını söyledi. bendeniz öylesine korkmuştum ki adresimi dahi veremedim.”

“ÇOCUĞUM hanede OLSAYDI KAÇAMAZDIM VE YÜZLEŞMEK ZORUNDA KALIRDIM”

Meral Gülseven, birlikte yaşadığı 2,5 yaşında olan bay çocuğunun boşandığı eşinin yanında olduğunu ifade ederek, “Şahsın yakalanmasını istiyorum. Yakalanması amaciyla illa benim ölmem mi gerekiyor. Bu kişi öylesine vurdumduymaz öylesine huzurlu tek şekilde haneme girebileceğini hiç düşünemedim. bendeniz hanede tektim ama o vakit 2,5 yaşında olan Erkek çocuğum da hanede olabilirdi. Zira Erkek çocuğumun odasından hanemin dahil kismina girdi. bendeniz o vakit tek başıma olduğum amaciyla kaçabildim ama Erkek çocuğum da hanede olsaydı bendeniz bu adamla yüzleşecektim. erkek çocuğuma ve bana zarar verebilirdi. tek başıma olduğum halde yüzleşseydim taciz edebilirdi tecavüz edebilirdi veyahut yaralama edebilirdi. Bu şahsın emeli hırsızlık değildi. Tutuklanmasını istiyorum” ifadelerini kullandı. zaptiye ekipleri, şüphelinin yakalanması amaciyla çalışma başlattı.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Özgür Yıldız

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir