Gaziantep FK başkanlık koltuğu Cevdet Akınal’a emanet-haberi

Toplantıda konuşan Mehmet Büyükekşi, iki senelik görev süresinde ellerinden gelen çabası gösterdiklerini ifade etti.

Salgın sürecinde zorluk yaşadıklarını ve taraftarlardan ayrı kaldıklarını aktaran Büyükekşi, “Şimdi bayrağı bizden ardindan gelen arkadaşlara devretme zamanı. Şu anne civarindan yönetim kurulunda gece gündüz demeden benimle birlikte çaba eden bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Yeni takim başkanı Cevdet Akınal ise Daha önceki idarenin iki sene içinde ağırbaşlı fedakarlıklarda bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Önümüzdeki süreçte tertemiz yönetimimizle birlikte aldığımız bu görevi, şehrin bütün değerleriyle birlikte dahada ne civarindan yükseltebiliriz diye çalışmalar yapacağız. Bu takım burada bulunanların değil bütün Gaziantep şehrinin takımıdır. Birlik olacağız, birlikte olacağız ve Gaziantep’in kazanması amaciyla uğraşacağız. Şahsım yerine tekrar beni bu onurlu görev doğrultusunda destek veren hak Bakanımız Abdülhamit Gül, Valimiz Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, milletvekillerimiz ve başka bütün ilgililere teşekkürlerimi sunarım. tekrar kuvvetli tek ekiple elimizi taşın altına koyma zamanı. Bu seçimin Gaziantep şehrine ve Gaziantep Futbol Kulübümüze hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

Akınal başkanlığındaki tertemiz yönetim, Erhan Özmen, Cihan Koçer, Sezer Cihan, Fikret Kileci, Gürkan Tural, Ali Şimşek, Yusuf Demsoy, Orçun Yüksel, Şefik Özdinç, Ünsal Göksen, Fahrettin Kaplan, Halit Acar, Salih Sezgin, mutlu Çakmak, mutlu Akın, Zekai Evyapan, Serhat Tümer, Ogün Bulut, Mert Güllüoğlu, Mehmet Göktaş, Mehmet Öztürk, Emrah Özdağlı, Engin Ateşsönmez, Serkan Ünverdi, Oya Özkan Peker, Mehmet Yeşilmen, Mustafa Güneş, Ayşen Ahi, Fevzi Değirmenci, Necati Göksu, Abdullah Sever, İzzet Bakır, Murat Özkeçeci ve Memik Yılmaz’dan oluştu.

  • Gaziantep FK

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir