Galatasaray’dan Mustafa Cengiz açıklaması: İtibarsızlaştırma çabası içinde bulunmak en hafif tabiriyle ahlaksızlıktır-haberi

Bugün Milliyet’te Nevzat inançli imzasıyla bulunan haberde, 20 genel heyet azasının olduğu ortamda Mustafa Cengiz‘in “Donk’un cinsel münasebet partilerinden bıktık” dediği argüman edilmişti. Sarı-kırmızılılar bu haber amaciyla çok kati tek yalanlama yaptı. reis Mustafa Cengiz’e ait olduğu söylenen ve kamuoyunda hatri sayilir büyüklükte gündem oluşturan sözlerin gerçeği yansıtmadığını belirtildi.

İŞTE GALATASARAY‘IN AÇIKLAMASI

“Milliyet Gazetesi’nde bu erken yayınlanan Galatasaray Spor takimi Başkanı Mustafa Cengiz’in 20 genel heyet azasının olduğu ortamda söylediği argüman edilen sözler Tamamiyle düş ürünüdür.

Hiçbir gerçekçiliği var olmayan ve her cümlesi iftira dolu bu ifadeleri manşetine taşıyarak Galatasaray Spor takimi Başkanı Mustafa Cengiz’i halkoyu önünde itibarsızlaştırma çabası içinde bulunmak en hafif tabiriyle ahlaksızlıktır.

Bu tip düş ürünü yalan haberler yapmanın gazeteciliğin hiçbir ilkesiyle bağdaşmadığını belirtir, Galatasaray camiasının, taraftarımızın ve kamuoyunun bu tip manipülatif haberlere saygi göstermemesini rica ederiz.

Hiçbir hakikat desteği olmayan bu haberi yapanlarla alakalı İhtiyaç duyulan hukuki işlemlerin başlatılacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz.”

Başkan Mustafa Cengiz'den Donk ile alakalı olay sözler: Cinsel münasebet partilerinden bıktık!

Başkan Mustafa Cengiz’den Donk ile alakalı olay sözler: Cinsel münasebet partilerinden bıktık!
Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir