Galatasaray'da Omar Elabdellaoui geri döndü!-haberi

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan izaha göre, Florya yazi Oktay Tesisleri’nde teknik patron fatih terim hocam idareninde gerçekleştirilen antrenman, canli ısınmayla başladı.

Pas ve top kapma çalışmasıyla süre gelen idmanın anne bölümünde dar alan oyunları üzerinde duruldu. Antrenman, dayanıklılık koşusunun derhal peşinden tamamlandı. Yılbaşı gecesi yaşadığı havai fişek kazası hasebiyle gözlerinden yaralanan ve operasyonel süreçleri ilerleyen günlerde de ayni ritimde devam edecek Norveçli futbolcu Omar Elabdellaoui, uzunca tek aradan ardindan evvel kez takımla çalıştı. teknik patron Fatih Terim, antrenmandan evvel Omar amaciyla tek konuşma gerçekleştirdi.

Omar’ın talihsiz tek talihsiz kaza geçirdiğini anımsadan Terim, “Ona da çok hatri sayilir büyüklükte tek maneviyat olsun diye Omar’ı bu erken aramıza almak istedim. O günden beri inanılmaz tek çalışma ve art dönme hırsıyla çok hatri sayilir büyüklükte tek aşama kaydetti. kati ki dahada katedecek yolumuz var. Bunun amaciyla onun antrenmana çıkmasını istedim. İnşallah bu yolun nihayetinde Omar’ı evvel günkü benzeri Galatasaray ’ın formasıyla aramızda görmek hepimizin dileği. Yarın oynamayacak belki, sezona başlamayacak ama inanıyorum ki Allah’ın izniyle sezon içinde bize katılacak ve Galatasaray’ın formasını giyecek. Kendisine tekrar ’Hoş geldin’ diyorum.” ifadelerini kullandı.

Takımla idmana çıkmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Omar Elabdellaoui ise şunları kaydetti:

“İlk geldiğim gün, evvel andan beri hep yanımdaydınız, hep bana destek verdiniz. özellikle Fatih hocam hep yanımdaydı, evvel olduğu anda Zati yanıma geldi. bütün camia, arkadaşlarım ve çalışanlar evvel günden beri yanımdalardı. Bunu Katiyen unutmayacağım. Çok onay ettiğim tek şey. Hocam da benim bu erken tekrar buraya dönmemi ahenk gösteren gördü. Bu, benim amaciyla çok hatri sayilir büyüklükte tek moral. Umarım kendisinin de dediği benzeri en iyi şekilde, aynı hırsla ve azimle çalışarak en kısa vakitte tekrar Allah’ın izniyle formama kavuşma imkanı bulurum.”

Öte istikametten Mısırlı santrfor Mustafa Muhammed, takımla çalıştı. Taylan Antalyalı ile Jimmy Durmaz’ın ise rehabilitasyon süreçlerine ayni ritimde devam edildi.

Galatasaray, yarın yapacağı çift antrenmanla 2021-2022 sezonu hazırlıklarına ayni ritimde devam edecek.

AA

  • Galatasaray

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir