Galatasaray’da muhalefetten seçim atağı! Aday olması için çarpıcı isimlerin kapısı çalındı-haberi

Seçim havasına giren Galatasaray‘da kulisler hareketlenmeye başladı. var reis Mustafa Cengiz, adaylık ile alakalı çalışmalarına start verdi. yazi Öztürk, Burak Elmas, Tuncer Hunca ve Eşref Hamamcıoğlu adaylıklarını açıkladı. Hamamcıoğlu, adaylık ile alakalı ismi geçen Can Çobanoğlu ile müsterek devinim ediyor. Yiğit Şardan ise Daha net tek karar vermiş değil. Şardan, yönetim heyeti listesi amaciyla Bir takım müzakereler yapıyor. Yiğit Şardan’ın bu görüşmelerden ardindan net kararını vermesi bekleniyor. Adaylık ile alakalı isimi geçen Ahmet Ocaklı ise adaylığı düşünmüyor.

ARAYIŞA DEVAM

Muhalefet ise kuvvetli tek aday çıkarma ile alakalı çalışmalarını sürdürüyor. bu konuyla alakali Daha önceki başkanlar Ünal Aysal, Dursun Özbek ve Adnan Polat‘ın aday olması ile alakalı kapısı çalındı. ama bu üç ad de adaylık teklifine sıcak bakmadı. Bu gelişmeler sonrası muhalefet aday ile alakalı görüşmelerini sürdürüyor. seçenek tarihinin resmi olarak açıklama etmesinden ardindan kulislerin dahada da hareketlenmesi bekleniyor.

İŞTE BAŞKANLIK ADAYLARI

Öte istikametten şu anne civarindan var reis Mustafa Cengiz’in yanı sıra Burak Elmas, yazi Öztürk, Tuncer Hunca, Yiğit Şardan ve Eşref Hamamcıoğlu adaylıklarını duyurmuş oldu

(AKŞAM)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.