Film gibi olay! Eli silahlı isyancılardan milli takım otobüsüne operasyon-haberi

Belize ulusal Takımı’nı taşıyan otobüsün önü havalimanından otele gittikleri sırada eli silahlı tek grup motosikletli isyancı tarafından kesildi. Otobüse eskortluk eden dört polisi tesirsiz vaziyete getiren isyancılar, takım otobüsünün şoföründen otobüsü yollar kenarına çekmesini ve kafilenin inmesini söyledi.

POLİSLER İKNA ETMEYİ BAŞARDI

Kafile otobüsten inmeden önce, polisler isyancıları inandirmak amaciyla uzunca süre uğraştı. İsyancıları inandirma etmeyi muvaffak olan polisler kimsenin zarar görmeden otele ulaşmasını sağladı. İsyancıların neden bunun benzeri tek şey yaptıkları ve ne istek ettikleri ile alakalı her hangi tek bilgiye ulaşılamadı.

OLAYLAR FIFA İLE PAYLAŞILDI

Belize Futbol Federasyonu yetkilileri yaptıkları açıklamada, polisin isyancıları inandirma ettiğini ve takımın otele geçip ulusal mücadele hazırlıklarına başladığını duyurdu. Belize ulusal Takım oyuncusu Deon McCaulay, korkunç anlar geçirdiklerini bütün takım arkadaşlarının olaydan zarar görmeden kurtulmalarının kendileri amaciyla en hatri sayilir büyüklükte avuntu kaynağı olduğunu söyledi. Belize Futbol Federasyonu, bütün detayları FIFA ile paylaştıklarını ve kafilenin güven içinde olması amaciyla ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir