\”Filenin Efeleri\” şampiyonluğu tüm babalara armağan etti-haberi

Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan yapılan izaha göre, ulusal voleybolcular, Babalar Günü’ne eşit gelen şampiyonlukla alakalı açıklamalarda bulundu.

Milli oyunculardan Adis Lagumdzija, “Babalar bugünü benzeri anlamlı ve iyi tek gün içinde şampiyon olduğumuz amaciyla çok mutluluk dolu ve gururluyum. Turnuvada ’En kıymetli oyuncu’ seçilmek de Ayrı olarak çok gurur verici. Kardeşimle birlikte ulusal takım forması giydiğimiz bu turnuvanın yeri bende hep ayrı olacak. Şampiyonluğumuz, üzerimizde hatri sayilir büyüklükte emekleri var olan bütün babalarımıza armağan olsun.” ifadelerini kullandı.

Ay-yıldızlı oyuncu Burak Güngör, “Bir baba olarak Babalar Günü’nde şampiyon olduğumuz amaciyla çok mutluyum. Elimizden gelenin en iyi olanini çocuklarımız ve geleceğimiz amaciyla yapmaya çalışıyoruz. Umuyorum ki bu şampiyonluk da istikbal kuşaklar amaciyla yollar gösterecek ve bay voleybolu ülkemizde dahada da ilerleyecek.” değerlendirmesinde bulundu.

“Avrupa Altın Ligi’nde namağlup şampiyon olduğumuz amaciyla çok mutluyum.” diyen ulusal voleybolcu Yiğit Gülmezoğlu, “Her geçen vakit yaptıklarımızın üstüne tek şeyler katacağımıza ve başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyorum. Her zaman, her koşulda bizi destekleyen ailelerimize, bugünün özelinde de bütün babalarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” şeklinde görüş belirtti.

Milli oyuncu Murat Yenipazar ise, “Üst üstüne 2. sefer Avrupa Altın Ligi şampiyonu olduğumuz amaciyla çok mutluyuz. Yakaladığımız bu ivmeyi savunmayı ve dahada da ileriye gitmeyi istiyoruz. Bunun amaciyla de çok çalışıyoruz. Bize inanan, kalbi bizimle atan, bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. Bugünün anlam ve önemiyle babalarımızın bugünü de kutsal olsun.” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

AA

  • CEV Avrupa Altın Ligi
  • A ulusal bay Voleybol Takımı

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir