Feyza Aktan hakkında bomba iddia: Çocuğunun bakıcısına şiddet uyguladı-haberi

2018 seneninde izdivaç eden ve Yalnızca 15 ay evli var olan Özcan Deniz ve Feyza Aktan cephesinde sular durulmuyor. Deniz ile hemide çocuğunun velayeti amaciyla ayni vakitte da şiddet gördüğü gerekçesiyle davalık var olan Feyza Aktan, bakıcısıyla yaşadığı meseleden dolayı gündem oldu.

DİZİ MOSMOR OLMUŞ

TV100’de bulunan habere göre, Aktan’ın Özcan Deniz’in evinde çalışmaya süre gelen bakıcı Gülnaz’a şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Hem de bakıcının morarmış bacaklarının görüntüsü görenleri şaşkına çevirdi. İddiaların odağındaki Feyza Aktan’dan mevzu hakkinda rastgele tek İzah gelmedi.

Özcan Deniz, ‘Senkron’ dizisinde erkek çocuğu Kuzey’in Naz isimiyle seslendiği Özbek asıllı bakıcısı Gülnaz’a da oyun vermişti.

ÖZCAN VE FEYZA içinde SULAR DURULMUYOR

Özcan Deniz, pandemi döneminde senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı ‘Senkron’ adli diziyi hazırlamış ve başrolde Feyza Aktan’ı oynatmıştı. hatali ve gerilim türündeki yapımda Özcan Deniz’in Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı sahneler dikkat çekmişti.

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in birlikte oyun aldıkları ‘Senkron’ dizisindeki benzeri kendisine şiddet uyguladığı iddiasında bulunmuş ve şikayetçi olmuştu. Hem de Aktan, Deniz’i abisinden de şikayetçi olmuştu. Öte istikametten Özcan Deniz, erkek çocuğu Kuzey’i ayda dört sefer görebildiği amaciyla mahkemeye başvurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.