Fenomen Oğuzhan Uğur ile oyuncu Müjde Uzman aşklarını ilan etti! Yan yana ilk fotoğraf-haberi

Yıllar evvel şarkılarıyla adından laf ettiren Oğuzhan Uğur, uzunca müddettir yasamsal medyada içerik üretiyor. YouTube’da yayınlanan videolarıyla geniş tek hayran kitlesine ulaşan Uğur, hususi hayatıyla da gündem oldu.

İLİŞKİLERİNİ İLAN ETTİ

37 yaşında olan popüler Oğuzhan Uğur, Bir gün evvel yasamsal medya hesabından 36 yaşında olan oyuncu Müjde Uzman ile arabada çektiği tek resimi paylaşarak ilişkisini duyuru etti. Günbatımında çektiği resimi “Güneşin doğuşu batışından farksız” notuyla paylaşan Uğur’a takipçilerinden yorum ve zevk yağdı.

“YENİ FAVORİ ÇİFTİMİZ”

Aynı resimi Instagram hesabından yayınlayan Müjde şuurlu ise “90’lar karışık kaset” yazdı. Çiftin pozunu gören takipçileri ise “Yeni popüler çiftim” ve “Yeni yengemiz ile eniştemiz” yorumunu yazdı.

MÜJDE şuurlu KİMDİR?

Müjde Uzman, 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kariyerine modellik ile başlayan Uzman, derhal peşinden Vj’lik yaptıktan ardindan oyunculuğa adım attı. Oyunculuk kariyerine evvel kez 2008 seneninde oyun aldığı Paramparça Aşklar isimli diziyle başlayan oyuncu, günümüze civarindan tek çok sıra ve proje de yer aldı.

2010 seneninde Kapalı Çarşı ve Aşk tek düş dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldıktan ardindan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl, 20 dakika ve Kiralık Aşk benzeri dizilerde bulunan Müjde Uzman, sinema dünyasına 2015 seneninde Hadi İnşallah filmi ile adım attı. şuurlu nihayet olarak Savaşçı dizisinde oyun aldı.

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR?

Oğuzhan Uğur, 29 ocakta 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Akdeniz Üniversitesi iyi Sanatlar Fakültesi resim bölümünü mezunu var olan Oğuzhan Uğur, mektep döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirdikten ardindan Osman imtihan ile çalışmaya başladı. 2011 seneninde ak perdede izleyiciyle buluşan Ağır Abi filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı.

Ayrıca 2012 seneninde Çok Şükür adli albüm ile müzik piyasasına giriş yaptı. Albüm dışında tekli single çalışmaları ile müzik kariyerini sürdüren Oğuzhan Uğur’un single çalışmaları Terbiyesizim, Panpa, Birinci Vazife, İstemiyorum, Sağ Salim ve Bal Prensesim benzeri şarkıları var. Hasan Atilla Uğur’un erkek çocuğu var olan Oğuzhan Uğur, şimdilerde YouTube ve Instagram’da içerik üreticiliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.