Fenerbahçe’den kovulan Erol Bulut, Süper Lig ekibi Gaziantep’in başına geçiyor-haberi

Süper Lig ekibi Gaziantep FK’da reis Mehmet Büyükekşi sezon sonu görevi bırakacak. reis Vekili Cevdet Akinal’ın istikbal sezon tertemiz reis olacağı öğrenildi. reis Mehmet Büyükekşi’nin görevi bırakmasının derhal peşinden teknik patron Sa Pinto gönderilecek. Sa Pinto var olan üç mücadelede görev yaptıktan ardindan yollar ayrılacak.

OKAN BURUK DA ADAYLAR ARASINDA

Erol Bulut’la müzakereler başladı ama Okan Buruk da adaylar arasında. ama Buruk’un hedefi Galatasaray… AEK ile de tek müzakere yapan Erol Bulut’un önceliği Süper Lig’de kalmak. Erol Bulut, bu sezon başarılı neticeler alan Gaziantep’e sıcak bakıyor. Fenerbahçe‘den evvel Erol Bulut’un tertemiz Malatya ve Alanya karnesi oldukça iyiydi. tekrar tek Anadolu kulübünde çıkış yakalama olasiligi kuvvetli.

FENERBAHÇE KARNESİ PARLAK DEĞİL

Erol Bulut, Fenerbahçe’nin başında çıktığı 34 resmi mücadelede 21 galibiyet, 5 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etti. Süper Lig’de 30 mücadelede 18 galibiyet, 5 beraberlik ve 7 mağlubiyet alan Bulut, ülkemiz Kupası’nda ise dört mücadelede üç galibiyet, tek mağlubiyet yaşadı. özellikle dahil sahada alınan yenilgiler Sarı-Lacivertli idaresi ayrılığa mecburi bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.