Fenerbahçe’de gözler Pereira’ya çevrildi! Dorukhan Toköz konusunda son kararı kısa süre içinde verecek-haberi

Fenerbahçe’de tasima çalışmaları ayni ritimde devam ederken gözler Vitor Pereira’nın dorukhan Toköz’le alakalı vereceği karara çevrildi. buyruğa Belözoğlu döneminde, sarı-lacivertli takımla prensip anlaşmasına varan ama Belözoğlu’nun takımdan ayrılması ardindan transferi askıya alınan ulusal futbolcu amaciyla nihayet kararı Vitor Pereira verecek.

PEREIRA, DORUKHAN’LA İLGİLİ nihayet KARARI VERMEYE HAZIRLANIYOR

Akşam gazetesinde bulunan habere göre; buyruğa Belözoğlu döneminde Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına varan Dorukhan, Belözoğlu’nun ayrılmasından ardindan kulüpsüz kaldı. Fenerbahçe’nin tertemiz teknik patronu Pereira ise Dorukhan ile alakalı kararını onuncu hafta içinde idareye iletecek. Sarı-Lacivertlliler’den menfi tek cevap alırsa başka teklifler masaya yatırılacak.

ADANA DEMİRSPOR’UN RADARINDA

25 yaşında olan ortada alan oyuncusu ile ligin tertemiz takımı Adana Demirspor da ilgileniyor. ama Dorukhan, Fenerbahçe’nin Cevabını bekliyor. Siyah-Beyazlılar, Dorukhan’a senelik 7 milyon Lira aylık ve 100 bin Lira mücadele başı ücret önermişti. Başarılı oyuncu, Beşiktaş’ın bu önerinini art çevirmişti. Siyah-Beyazlılar’ın Mehmet Topal’ı kadrosuna katmasıyla birlikte Dorukhan’ın Beşiktaş’a art dönme olasiligi de ortadan kalkmış oldu. Dorukhan, İspanya’da Bir takım takımlarla yaptığı görüşmelerde de kazanç bazli manada istediği neticeleri alamamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir