Fenerbahçe'de Erol Bulut'un yardımcıları da gönderildi-haberi

Fenerbahçe, sezon başında iki senelik sözleşme imzaladığı teknik patron Erol Bulut ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdı. Fenerbahçe’nin başında 34 mücadelede görev alan Erol Bulut, 21 galibiyet 8 mağlubiyet 5 de beraberlik elde etti. Teknik direktörlük kariyerinde 238 vakit ile asgari görev aldığı takım var olan Fenerbahçe ile dahil sahada başarısız tablo sergileyen Erol Bulut’la sezon sonu beklenmeden yollar ayrıldı. Teknik direktörlük kariyerine tertemiz Malatyaspor’da başlayan Erol Bulut, 576 vakit görev aldı. Malatyaspor’da 27 galibiyet alan Bulut, 19 beraberlik 23 de mağlubiyet yaşadı. Sonrasında Aytemiz Alanyaspor’a geçen Bulut, 416 vakit takımın başında yer aldı. Bulut, Alanyaspor’la 23 galibiyet, 12 mağlubiyet, 9 beraberlik elde etti.

Takımla vedalaştı

Fenerbahçe, ulusal ara hasebiyle verilen arada Yukatel Denizlispor hazırlıklarına ise bu erken başladı. yönetim heyeti tarafından yapılan müzakereler sonrasında karşılıklı olarak yolların ayrılmasıyla Erol Bulut, Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne gelerek takımla vedalaştı.

Erol Bulut’un yardımcıları da görevden alındı

Sezon başında teknik direktörlük koltuğuna oturan Erol Bulut’un yanı sıra antrenör Mehmet Yozgatlı, kondisyoner Pantelis Pantelopoulos, analizci İbrahim Kemal Menderes ve danışmanı Volkan Küçük’ün de Fenerbahçe kariyerleri sona erdi. 

Emre Belözoğlu görev alacak

Fenerbahçe’de sezonun art var olan haftalarında ise teknik sorumlu olarak sportif direktör buyruğa Belözoğlu görev alacak. Futbolculuk kariyerinde uzunca yıllar Fenerbahçe forması giyen buyruğa Belözoğlu, yarın takımın başında yer alacak. (DHA)

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir