Fenerbahçe'de 3 Temmuz'un 10.Yılına Özel Fener Yolu-haberi

Fenerbahçe Spor Kulübü, alışılmış olan Seçimli genel heyet Toplantısını düzen ettiği Süreyya Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde, Kulübün ugras ettiği üç Temmuz Kumpası’nın 10.yıldönümünde mücadelesini laf eden ‘Fener Yolu’ oluşturdu.

3 Temmuz sürecinin tarihi günlerinin barkovizyonlarla anlatıldığı Fener Yolu, 2010-11 şampiyonluğunun görüntüleriyle başlıyor. 

Daha ardindan Fenerbahçe taraftarının kumpasa karşı başkaldırısı ve yürüyüşleri veriliyor. 

Barkovizyonlarda 2012’deki Süper Final maçında Süreyya Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde FETÖcü polislerin çocuk, kadın, bay ayırmadan Fenerbahçeli taraftarlara baz alinarak biber gazlarıyla ve coplarla saldırısına, dört Nisan 2015’te Fenerbahçe Futbol A Takımı’nı taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıya değin havadis ve görüntülere, dönemin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın görüntülerine ve Fenerbahçe taraftarlarının Kulübe verdiği desteğe değin video klipler da tekrar ekranlarda gösteriliyor.

Dönemin Fenerbahçe Yöneticisi Ali Koç’un izahları ve Ali Koç’un FETÖcü polislerin saldırısına uğrayan taraftarlarımızın yanlarına gittikçe onlara sahip çıktığı anlar ve Adalete Fener Yak kampanyası da üç Temmuz Fener Yolu’nda yer buluyor.

Fenerbahçe’nin 20 Eylül 2011’de oynadığı ve cezalı olduğu mücadelede tribünleri dolduran kadınlar ve çocuklar da unutulmuyor.

Fener Yolu’nun tabanında ise üç Temmuz sürecinde yazılı basında çıkan, Fenerbahçe aleyhine ve Tamamiyle yalan var olan haberlerin başlıkları da hususi tek yansımayla getiriliyor. 

Fenerbahçe Kongre Üyeleri, iftira dolu havadis başlıklarının üstüne basarak ilerledikleri Fener Yolu nihayetinde ise Fenerbahçe’ye kumpas kuranlara verilen biner senelik cezaları ekranda okuyabiliyor.

Fener Yolu’nun en nihayetinde ise Fenerbahçe Kongre Üyelerini 2010-2011 şampiyonluk kupası karşılıyor. Fenerbahçe Spor takimi Ayrı olarak üç Temmuz’un 10. seneye hususi olarak tasarlanan #HaklıydıkKazandık yazılı, 10 senelik mücadelenin her gününü laf eden bayrağı da azalarina armağan edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir