Fenerbahçe, Milan forması giyen eski futbolcusu Simon Kjaer’le ilgileniyor-haberi

Fenerbahçe tek sonraki sezonun planlamasına başladı. Sarı-lacivertliler tek sonraki sezon amaciyla savunmacı transferinde kumar oynamak istemiyor. Savunmaya başarısını ispatlamış ve deneyimli tek futbolcu tasima etmek istek eden Fenerbahçe, Daha önceki futbolcusu şu anda İtalya Serie A’da Milan forması giyen Simon Kjaer’le ilgileniyor.

TISSERAND VE LEMOS düş KIRIKLIĞI YARATTI

Fenerbahçe’de sezon başında takıma katılan Tisserand ve Lemos’un performansı beğenilmezken, dönem arasında sarı-lacivertli ekibe dahil var olan katılan Szalai’nin performansı ise beğenildi. istikbal sezon bu alanda hatali uygulamak istemeyen sarı-lacivertlilerde müdafaa ile alakalı gündeme Simon Kjaer geldi. Belözoğlu’nun bu transferle kendisi ilgilendiği argüman edildi.

TAKIMA LİDERLİK YAPACAK

Özellikle Szalai’nin göstermiş olduğu fevkalade performansın yanına deneyimli tek futbolcu katmak istek eden Belözoğlu, hemide Macar stoperin gelişimi ayni vakitte da takımda liderlik yapacak tek ad düşünüyor. 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında sarı-lacivertli formayı giyen Simon Kjaer dahada sonrasında 12.5 milyon Euro’ya İspanya’nın Sevilla takımına tasima olmuştu.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir