Fenerbahçe, Ghezzal’i transfer etmek için harekete geçiyor-haberi

Süper Lig’de Fenerbahçe, Beşiktaş‘a sene çalımını atmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılarda kiralık olarak takim formasi giyen Rachid Ghezzal‘i tasima etmek amaciyla pusuda bekleyen Kanarya, Beşiktaş’ın bonservisini alamaması vaziyetinde yıldız futbolcuya formayı giydirecek.

BEŞİKTAŞ’IN TRANSFERİ BİTİRMESİ ZOR

Takvim’in haberine göre; İngiliz kulübü, yıldız futbolcunun bonservis bedelini 8 milyon avro olarak belirledi. ama Ghezzal’ın tek sene sözleşmesinin kalması hasebiyle bu rakamın aşağıya çekilmesi bekleniyor. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu ahenk gösteren ücret koşulları dikkate alan Fenerbahçe yönetimi, siyah-beyazlılar’ın bu transferi bitirmesini düşük tek olasılık olarak değerlendiriyor.

FENERBAHÇE KESENİN AĞZINI AÇACAK

Fenerbahçe’nin Cezayirli yıldız amaciyla 6 milyon euroya civarindan çıkmayı planladığı da gelen veriler arasında. Ghezzal yaptığı açıklamalarda Beşiktaş’ta kalmak istediğini açıkça belirtse de siyah-beyazlı takim bonservisini alamazsa mecburi olarak başka alternatifleri değerlendirecek. Bu sezon Süper Lig’de 29 maça çıkan 29 yaşında olan Ghezzal 6 gol ve 17 asistlik müthiş tek performans sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.