Fenerbahçe-Ekaterinburg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?-haberi

Kadın basketbolunda Avrupa’nın tek numaralı kupası onay edilen FIBA Euroleague’de Final-Four heyecanı bu erken İstanbul’da başlayacak. 7. sefer Final-Four mücadelesi veren ama tek türlü şampiyonluk sevinci yaşamayan Fenerbahçe Öznur Kablo final yolunda evvel sınavını Yorucu UMMC Ekaterinburg karşısında verecek. Fenerbahçe coachu Victor Lapena ağırbaşlı mücadele öncesi şunları söyledi: “4 sene aradan ardindan tekrar burada olduğumuz amaciyla çok heyecanlıyız. Fenerbahçe Final-Four amaciyla art döndü. Hafta sonuna hazırlanırken oyuncularım çok iyi iş çıkardı. Çok çok mutluyum. Biz hazırız”.

‘Baskı UMMC’nin üzerinde, bizim değil’

Lapena ayrıca, “Elbette Kovid ve başka sebeplerden dolayı en iyi vaziyetimizde değiliz. popüler değiliz. popüler Ekaterinburg. nihayet iki sene şampiyonu. çok bütçeli tek takım. Nasıl tek baskı hissedebiliriz ki? Oyunun tadını çıkaracağız. Buraya iyi oyunculara sahip iyi takımlarla oynamaya geldik. Oyuncularıma güveniyorum, Yalnızca bu sene değil geçtiğimiz iki sene süresince iyi iş çıkardılar. bütün oyuncularıma güveniyorum ve benim onlara inandığımdan dahada çok onlar bana inanıyor. Baskı UMMC’nin üzerinde, bizim değil ” dedi.

Fenerbahçe-Ekaterinburg mücadelesi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Final Four evvel maçında Fenerbahçe Öznur Kablo, bu erken Rusya’nın Ekaterinburg takımıyla karşılaşacak. Saat 16.00’da başlayacak ugras Fenerbahçe TV ile Sarı Lacivertli ekibin resmi Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

7. sefer Final Four

Fenerbahçe Öznur Kablo, EuroLeague’de İstanbul ve İspanya’da oynanan grup maçlarını 6 karşılaşmada 5 galibiyetle noktaladı ve grup öncüsü olarak nihayet 8’e kaldı. Fenerbahçe Öznur Kablo play-off turunda ezeli rakibi Galatasaray’ı saf dışı bıraktı ve tarihinde 7. sefer Final Four’a yükseldi.

Euroleague’nin MVP’si Alina Iagupova

Fenerbahçe’nin en hatri sayilir büyüklükte skor silahı Alina Iagupova olacak… Aralık ayından tekrar kadroya dahil edilen Ukraynalı skorer isim, Euroleague’de üst üstüne 2. sefer sezonun en kıymetli oyuncusu seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.