Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Süper Lig’in yıldızı Boupendza’nın transferini Başkan Ali Koç bitirecek-haberi

Bu sezon 22 transfer yapan ama santrfor meselenini tek türlü çözemeyen Fenerbahçe, hedefi 12’den vuracak tek hamleye hazırlanıyor. Sarı-lacivertliler, Hatayspor’da 25 lig maçına çıkıp 18 gol atan ve hali hazırda krallık yarışında önde bulunan Aaron Boupendza’nın işini bitirmek amaciyla vakit sayıyor. dahada evvel Rusya takımı Krasnodar’ın 8 milyon Euro’luk önerinini onay eden Hatay, oyuncunun Türkiye’de kalmak istemesi üstüne anlaşmayı iptal etmişti.

MESUT ÖZİL İLE BİRLİKTE OYNAMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

İki takim arasında aracılarla gerçekleşen evvel müzakereler tek sonraki günlerde resmiyet kazanacak. Hatayspor, 27 Mart’ta tertemiz stadının açılışında Fenerbahçe’yi konuk edecek. Sözcü’nün haberine göre bu daveti seve seve onay eden reis Ali Koç da bu arkadaşlık mücadeleninden evvel Hatayspor yönetimiyle masaya oturup Boupendza’nın transferini bitirmeye çalışacak. 24 yaşında olan golcü oyuncu da mutlu Özil ile birlikte oynamak istediğini dahada evvel açıklamıştı.

BONSERVİSİ SATILACAK OYUNCULARDAN istikbal PARAYLA ÖDENECEK

Hatayspor yönetimi, 300 bin Euro’ya aldıkları Boupendza’yı 8 milyon Euro’ya satacaklarını açıklamıştı. F.Bahçe, teklifler alan oyuncularının satışından istikbal parayla bu bonservisi karşılayacak. Ayrı olarak Bir takım gençler de Hatay’a kiralanacak.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir