Fenerbahçe Beko'da Ali Muhammed geri döndü! İşte yeni görevi…-haberi

Fenerbahçe Beko’nun efsane isimlerinden Ali Muhammed, tekrar takıma döndü. Anlaşmaya göre Muhammed, A Takım ferdi Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi olarak görev yapacak.

Fenerbahçe Beko’da yapılan İzah şu şekilde:

Adını basketbol tarihimize altın harflerle yazdırmış var olan Ali Muhammed, başarılarla dolu sporculuk kariyerinin ardından, bay basketbol organizasyonumuzun yönetimsel ekibinde yer alarak Fenerbahçe basketboluna hizmet etmeye ayni ritimde devam edecek.

Kulübümüz ile Ali Muhammed arasında yapılan anlaşmaya göre kıymetli ismimiz, “Fenerbahçe Beko A Takım ferdi Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi” olarak şubemizde görev yapacaktır.

Kariyeri süresince Bir hayli toy sporcuya ve sporcu adayına ilham kaynağı olmuş Ali Muhammed, bay basketbol şubemizdeki tertemiz görevinde hemide altyapı takımlarımızda ayni vakitte da Fenerbahçe Koleji Safiport ekibimizde toy sporcularımızın donanım ve mental gelişimi amaciyla İhtiyaç duyulan koordinasyonu sağlayacak.

Aynı vakitte Fenerbahçe Beko A Takımı’nda oyuncuların ferdi gelişimi amaciyla teknik ekibimizde mühim tek görev üstlenecek var olan Ali Muhammed; basketbol birikimini, “bireysel gelişim antrenörü” rolü altında kullanacak.

Yeni görevi amaciyla İstanbul’a gelen Ali Muhammed, bu akşam 20.45’te başlayacak UNICS Kazan mücadelesi amaciyla salonumuzda olacak ve kendisi amaciyla mücadele döneminden evvel tek merasim düzenlenecek.

Ali Muhammed’i taraftarlarımızla birlikte tek sefer dahada karşılayacağımız bu hususi etkinliğin başlangıç saati 20.15’tir. ugras amaciyla salonumuzda olacak taraftarlarımızın, organizasyon saatini dikkate alarak salona giriş yapmaları ehemmiyetle rica olunur.

Ali Muhammed’in tertemiz görevinin yanı sıra altyapı takımlarımızdaki ve Fenerbahçe Koleji Safiport ekibimizdeki yapılanmanın detaylarına ait tek sonraki dönemde tek medya toplantısı düzen edecek ve toplantı tarihi ile alakalı medya mensuplarımız ilerleyen günlerde bilgilendirilecektir.

  • idari görev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir