Fatih Terim’in istediği futbolcular ortaya çıktı! Milli Takım’da yerden yere vurulan Kenan Karaman da listede-haberi

Galatasaray’da tertemiz reis Burak Elmas’ın evvel icraatı Fatih Terim‘i takımın başına getirmek oldu. idarenin sıradaki hedefi ise deneyimli hocanın sunduğu tasima listesindeki isimleri takıma getirmek olacak.

EN ÖNE HALİL, OLMAZSA KENAN

Habertürk’ün haberine göre; Fatih Terim’in Elmas’a sunduğu listenin üst sıralarında Hakan Çalhanoğlu’ndan ardindan Halil Dervişoğlu bulunuyor. Terim, geçen yaz dönem arasında kiralanan ve ligin sonlarına doğru gösterdiği performansla avro 2020 kadrosuna daveti kapan Halil Dervişoğlu’nun kadroya katılmasını istedi. Bonservisi Brentford’da bulunan ulusal futbolcu amaciyla babası Muzaffer Dervişoğlu dahada evvel kulübünün erkek çocuğundan beklentilerinin çok olduğunu belirtmişti. Galatasaray’ın kısa süre içinde bu tasima amaciyla harekete geçeceği kaydedildi. deneyimli çalıştırıcı, Halil’de mutluluk dolu sona ulaşılamaması vaziyetinde ise alternatifi olarak Kenan Karaman‘ı belirledi. Fortuna Düsseldorf’la var olan sözleşmesi sona eren ve Beşiktaş’ın da istediği Kenan Karaman konusu da Halil Dervişoğlu’nun akıbetine göre şekillenecek.

GEDSON FERNANDES’İ DE İSTİYOR

Terim’in netlikle alınmasını istediği oyunculardan biri de Gedson Fernandes. geçen sezonun dönem arasında Daha önceki öğrencisi Rui Costa’yla kendisi iletişime geçerek kadroya kattığı Gedson’la tekrar çalışmak istiyor. Benfica, Gedson Fernandes’in Galatasaray’da geçirdiği müddetten hoşnut kalırken oyuncuyla alakalı kararını vermiş değil. Portekiz ekibi, hatri sayilir büyüklükte beklentilerin bulunduğu Gedson Fernandes’i kadroda tutma kararı almadan sarı-kırmızılı kulübün bu transferi satın alma opsiyonlu kiralık da olsa bitirmek istediği kaydedildi.

ARDA TURAN DA İMZALAYACAK

Fatih Terim benzeri sözleşmesi sona eren ve Cengiz yönetiminin ayni ritimde devam etmek istemediği futbolcu arda turan da Burak Elmas’ın seçilmesiyle birlikte sarı-kırmızılı kulüpte kalacak. Elmas dahada evvel “O da Terim benzeri dükkanın sahibi” dediği deneyimli futbolcunun ilerleyen senelerde sarı-kırmızılı kulübe çeşitli görevlerle hizmet edebileceğini düşünüyor. geçen yaz boş mukaveleye imzasini atan Arda Turan’ın Burak Elmas’la tek araya gelerek kısa süre içinde eş tek sözleşmeye imzasini atması ve tek vakit evvel alana inmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.