Fatih Terim’den Mustafa Cengiz’e yanıt: Galatasaray’a emek verene dokunulamaz-haberi

Süper Toto Süper Lig’in 35. haftasında Galatasaray, deplasmanda Göztepe ile karşılaşıyor. Zirve yolunda ağırbaşlı tek mücadele vermeye çıkacak var olan Aslan’da teknik patron Fatih Terim, kulüpte nihayet vakitte yaşanan gelişmelere cevap verdi.

Fatih Terim’in izahları şöyle:

“GALATASARAY İRTİFA KAYBEDEMEZ”

“Bazı konular herkesin heyecan ettiğini de biliyorum ama Galatasaray, şampiyonlukları kaybedebilir. Şampiyonluklar gelebilir. Kazanabilir. Kaybedebilir. Bunlar olmuştur. ama Galatasaray irtifa kaybedemez. Galatasaray itibarının zedelenmesine müsaade etmez. Galatasaray kendisinin ile alakalı dışarıda kolayca dedikodu yapılmasına o vaziyete düşmez. Dolayısıyla diyeceğim odur ki, Galatasaray’a kimse kendisinin yerine veyahut kendisinin istediği benzeri dokunamaz.

“SAHADA çaba VERENE DOKUNULAMAZ”

Ortasında girdiğim tek film ile alakalı yorum yapmıyorum. Yani, şu çok mühim Galatasaray’a da, Galatasaray’ın değerlerine de ve sahada emeğini veren, formasını ıslatan Galatasaray’ı temsil edenlere kimse dokunamaz. basit kolay dokunamaz. İnanıyorum ki, aynı zamanda Galatasaraylılar da bunun için müsaade etmez. mücadeleden ardindan dahada huzurlu konuşabiliriz. Benim takımımla, kulübümle, camiamla alakalı fikirlerim aşağı yukarıya budur.”

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir