Fahrettin Koca’dan Sertab Erener’e yeniden yorumladığı “Bu Son Olsun” şarkısı için teşekkür-haberi

Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19 ile mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında, sanatçı Cem Karaca‘nın seslendirdiği “Bu nihayet Olsun” şarkısının sanatçı Sertab Erener tarafından tekrar yorumlandığı tek klip hazırlandı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Kolları Sıvıyoruz” sloganıyla yürütülen Kovid-19 aşılama kampanyasının devamı niteliğinde var olan klibi Twitter hesabından paylaşarak Sertab Erener’e teşekkür etti.

CEM KARACA’NIN “BU nihayet OLSUN” ŞARKISI YENİDEN YORUMLANDI

Salgının kapı araladığı zorlukların tek vakit evvel bitmesi amaciyla bütün toplumun aşı olmaya çağrı edildiği klipte, bestesi Mehmet Soyarslan’a ait olan, vefat eden sanatçı Cem Karaca’nın seslendirdiği “Bu nihayet Olsun” şarkısının tertemiz sözlerle, tekrar yorumlandığı çesidi Sertab Erener tarafından seslendirildi.

Klipte, aşı var olan her bireyin salgınla mücadelede hatri sayilir büyüklükte ve müspet tek değişime kapı araladığı gösteriliyor. “Ne güç günler, ne dört duvar, hayat bulur çaresini. İnsanı özlermiş insan, bu nihayet olsun bu son. iyi günler istikbal inan, bu nihayet olsun, bu son.” sözlerinin bulunduğu klipte, “Hayal ettiğimiz bu yasama dönmek amaciyla şimdilik maske ve ara önlemlerine tek vakit dahada uymalı ve netlikle aşımızı olmalıyız.” iletisi veriliyor.

KAMPANYAYA BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

Sağlık Bakanlığının aşılama çalışmalarının geniş kesimlere ulaşması amaciyla “Kolları Sıvıyoruz” sloganıyla yürütülen kampanyada, Haluk Bilginer, Şener Şen, Candan Erçetin, Okan Bayülgen, Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ, Ahmet Özhan, İlber Ortaylı, Zeynep Bastık, Sevcan Orhan, Acun Ilıcalı ve Cedi Osman kamera karşısına geçerek toplumu aşı olmaya çağrı etmişti.

Kaynak: Anadolu ajansı / Burcu Çalık Göçümlü

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir