Ezgi Mola’nın kimseye anlatmadığı anısı! ‘Çenem titredi’ dedi, stüdyo buz kesti-haberi

Haber global ekranlarından yayınlanan Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum programının bu haftaki konukları Masumlar Apartmanı’nın yıldızları Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar oldu. Diziye değin derinlemesine konuların ele alındığı programda, meşhur oyuncu Ezgi Mola, herkesten gizlediği tek anasını da paylaştı.

“O bey KONUŞURKEN ÇENEM TİTREDİ”

Çekim amaciyla gittikleri tek yerde 12 sene süresince rahatsızlığı hasebiyle adımını evinden başka hiçbir yere atmamış tek bey ile karşılaştığını söyleyen Ezgi Mola, yaşadığı hatırayı şöyle anlattı:

“Setimizin başka tek yerde olduğu vakit tek bey bana gelip ne Diye konuştu biliyor musunuz? Tüylerim diken diken oldu. ‘Ben 12 sene buradan dışarı adımımı atmadım.’ erkek agorafobikmiş. hikaye dışarı çıkamama ile başlamış ve Giderek hastalık onu Tamamiyle kendisinin içinde izole asosyal tek insana çevirmiş. Ve o adam, ‘Benim hayatım yaşadıklarımla, kendimi toparlamaya çalışmamla ve eşimle düzeldi’ dedi. Diziyi tek bölüm izlediğini söyleyerek şöyle ayni ritimde devam etti: ‘Hüngür hüngür ağlayarak odaya gittim ama çok garip tek iş yapıyorsunuz benim bu yaşadığımı yaşayan binlerce insan var. Siz onlara cesaret veriyorsunuz’ dedi. O vakit Safiye karakterinin dışarı çıktığı bölümdü. Başka bir deyişle o nedenle dizinin netlikle işe yaradığını düşünüyorum. O bey konuşurken benim çenem titredi. bey size helal olsun dedim, 12 sene ne demek? üç vakit hanede kaldığımızda deliyoruz. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.