Ev basan damat ve babasına meydan dayağı-haberi

Olay, saat 21.00 sıralarında, Yeniimaret mahallesi Belediye haneleri mevkisinde alana geldi. Özgür Civanımın ismi öğrenilemeyen eşi, çıkan tartışmanın derhal peşinden tek vakit evvel hanesi terk edip babası Mehmet Özdemir’in evine gitti.

EVİ BASTILAR

Bu nedenle iki aile arasında husumet oluştu. Özgür Civanım, bu erken babası Mehmet Civanım ile birlikte yanlarına aldıkları av tüfeğiyle aynı mahallede oturan kayınpederinin evini bastı. Taraflar arasında münakaşa çıktı.

Mehmet Civanım, av tüfeğiyle rastgele ateş açtı. Şans yapıtı yaralanan olmazken, Özdemir’in yakınları ve komşuları Özgür Civanım ile babası Mehmet Civanım’a saldırdı.

KALABALIĞIN ELİNDEN güç ALINDILAR

İhbar üstüne olay adina zabita ve sağlık ekipleri derhal sevk edildi. Baba ve oğlu, kalabalığın elinden zorlukla alındı. Bu sırada iki zabita memuru da arbedede hafif yaralandı.

Yaralı baba- erkek çocuk ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. zabita memurlarına ise olay yerinde ayakta müdahale edildi. Polis, olay sonrası üç kişiyi gözaltına aldı.

İl güvenlik Müdürü Mustafa Alçalar da olay adina gelerek, bilgi aldı. mahallede tertemiz tek olay yaşanmaması amaciyla önlem alındı. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.