Estetikle dudaklarını küçülttüren Lara, pişman olunca gözyaşlarına boğuldu-haberi

Allah Versin ve erkek benzeri erkek şarkılarıyla 2000’li senelere damga vuran şarkıcı Lara, yaptırdığı estetiklerle Sanki bambaşka birine dönüştü. Şarkıcı nihayet olarak hatri sayilir büyüklükte bulduğu dudaklarını operasyonla küçülttürmüştü.

“BİR YERİNİZİ YAPTIRMAYIN, KÖTÜYSE BİLE KALSIN”

Operasyondan günler ardindan zorluk yaşamaya başlayan Lara, pişman oldu. yasamsal medya hesabından gözyaşları içinde çektiği videosunu yayınlayan şarkıcı “Ne olur bana dua edin. Sakın hiçbir yerinize tek şey yaptırmayın, dudağınız kötüyse dahi kalsın. Bakın dudağımla pipet dahi tutamıyorum” ifadelerini kullandı.

“AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ AMA DUDAKLARIM 6 AY İÇİNDE KENDİNE GELİRMİŞ”

Gözyaşları içinde çektiği videonun derhal peşinden reaksiyon çeken Lara, tertemiz tek İzah yaparak işlemden değil kendisinin dudaklarının geç iyileşmesinden dert yandığını, doktorundan gayet hoşnut olduğunu söyledi. Şarkıcı tertemiz açıklamasında ise şu ifadeleri kullandı: “Bizlerin normal insan olduğunu unutuyorsunuz biz uzaydan filan gelmiyoruz doktorum ameliyatını başarıyla yaptı ama benim dudaklarımın kendine gelmesi tek 6 aymış. elbet ki bu tek sinir bozucu,insan tek anda yayında ağlayabilir sizlerden Yalnızca dudağımın derhal düzelmesi amaciyla dua istedim gözyaşımı tutamadım ama bunda. Yoksa doktorum işini yaptı dudağıma can gelmesini beklemek 6 ay normal olarak tek ağladım diye olay oldu.”

Ameliyat masasına yatan meşhur şarkıcı Lara, dudaklarını küçülttü

Ameliyat masasına yatan meşhur şarkıcı Lara, dudaklarını küçülttü
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir