Esra Erol’un programında ağızları açık bırakan itiraf: Oğlum, babasını öldürdü-haberi

Eşi Ayhan İpek’i aramak amaciyla onuncu hafta Esra Erol‘un programına çıkan Ayşe İpek adli kadın, gözyaşlarına boğularak yuvasını kurtarmak amaciyla yardım istedi. ama canlı yayına gelen ihbarlarda Ayşe İpek’in evvel eşini öldürüldüğü argüman edildi. Programın başında eşinin yaşadığını söyleyen kadın, ihbarlardan ardindan “Eşim gittiği kadınlardan hastalık kapınca tüfekle kendini öldürmüş” dedi. arka arda gelen telefonlardan ardindan dahada çok dayanamayan Ayşe İpek, her şeyi anlattı.

“OĞLUM, BABASINI ÖLDÜRDÜ”

Ayşe İpek’in evvel eşinin yeğeni, telefonla canlı yayına bağlanarak İpek ile erkek çocuğunun cinayet işlediğini argüman etti. İddiayı kati tek dille yalanlayan Ayşe İpek, gelen suallerin derhal peşinden her şeyi itiraf etti. Ayşe İpek, erkek çocuğunun kocasını tek dövüş esnasında vurarak öldürdüğünü anlattı.

Olay yerinde kendisinin bulunmadığını ve suçunun olmadığını söyleyen Ayşe İpek, “Oğlum, kayınpederim ve esim varmış. tek münakaşa olmuş ve Erkek çocuğum orada babasını öldürmüş. bendeniz o sırada bahçedeydim. Kayınpederim de olay sonrası erkek çocuğuma yardım etmiş” dedi. İddiaların odağındaki Ayşe İpek, erkek çocuğunun cinayet işlediği amaciyla hapiste olduğunu da açıkladı.

TÜFEKLE VURUP ÖLDÜRDÜ İDDİASI

Canlı yayına bağlanan köylülerden biri, Ayşe İpek’in kocasının kendisi kendisinin öldürdüğünü ileri sürdü. Cinayetle alakalı konuşan kişi, İpek’in evvel eşini bıçakladığını ardindan da tüfekle vurduğunu argüman etti.

YENİ EŞİ DUYDUKLARI KARŞISINA ŞOKE OLDU

Ayşe İpek’in Haneye art dönmesini istediği amaciyla canlı yayına çıktığı eşi Ayhan bey ise duydukları karşısında Sanki şoke oldu. Yaşananlardan haberdar olmadığını belirten Ayhan Bey, “Bunları şu vakit duyuyorum, keşke öğrenmeseydim” ifadelerini kullandı. canlı yayında fenalaşan Ayhan Bey, can gğvenliğinden kuşku ettiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir