Esra Erol’da ilginç olay! Eşi evden kaçan 72 yaşındaki adamdan şok sözler: Gelmeyecekse söylesin, benim acil evlenmem lazım-haberi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘un dünkü programında enteresan tek olay işlenmeye başladı. Zonguldak’ta yaşayan 72 yaşında olan çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli madem işçisi Yaşar Ertürk, yıllar evvel eşini kaybettiğini ve defaatle sefer evlilik vaadiyle dolandırıldığını söyledi. Yıllardır kandırılan ve takriben 200 bin TL’sinden var olan Ertürk, iki sene evvel izdivaç ettiği Ayten Ertürk’ün haneden kaçmasıyla soluğu Esra Erol’da aldı.

“HANIM EVİN GÜLÜDÜR, SÜSÜDÜR”

52 senelik eşini kaybettikten ardindan Ayten Ertürk ile izdivaç eden Yaşar Ertürk, “Eşim vefat ettikten ardindan dünyam başına yıkıldı. Erkeğin eşi ölünce birinci kıyamet kopuyor. İkinci kıyamet ise insan kendisinin öldüğünde kopuyor. Hanımlar evin gülüdür, evin süsüdür, evinin her şeyidir. Ayten hanımla Zonguldaklı tek arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Bana 12 sene evvel eşinden boşandığını söyledi. Çocukları da bakmıyormuş. İşte ardindan tek araya geldik, evlendik. ani çok defa annesini görmek amaciyla evine gitti. nihayet gidişinden tek hafta ardindan konuştuğumda artık gelmeyeceğini söyledi” dedi.

“EVLİLİK VAADİYLE KANDIRILDIM, 200 BİN Lira PARAM GİTTİ”

Evlenmeden yaşamayacağını söyleyen Ertürk, “Eşim can verdikten 52 vakit ardindan tekrar izdivaç etmek amaciyla araştırmalara girdim ama defaatle sefer dolandırıldım. Bu vakte civarindan 150-200 bin Lira gitti. Bu eşime de giderken kazanç vermiştim. Ona altın bilezikler ve saat aldım” ifadelerini kullandı.

“ACİL EVLENMEM LAZIM”

Canlı yayında eşine seslenen Ertürk, “Eve dönmeyeceksen söyle, derhal boşanalım. aciliyetli evlenmem lazım. Eşsiz duramıyorum. Tarla susuz olursa yarılır. bay bayansız olursa bayılır” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir