Eski G.Saray başkanı Faruk Süren’den olay sözler: Mustafa Cengiz’in psikolojisi bozuk-haberi

Galatasaray’ın tarihine geçmiş isimlerden var olan efsane reis Farun Süren, camianın gündemine değin izahlar yaptı. Takvim’e konuşan Faruk Süren, reis Mustafa Cengiz‘in gündemi sallayan demeçlerini ve Fatih Terim’in istifa olasiligini değerlendirdi.

“HERHALDE HASTALIKTAN ardindan OLDU”

Mevcut reis Mustafa Cengiz’in izahlarıyla alakalı Süren, “Ne diyeyim, Allah şifa versin. Herhalde hastalıktan ardindan psikolojisi çok bozuk. İçinde, aklında ne varsa söylüyor” diye konuştu.

“NORMAL BİR TEKNİK DİREKTÖR DEĞİL”

Fatih Terim’in istifa edeceğiyle alakalı söylemler ile alakalı Süren, “Fatih Terim normal tek teknik patron olsa istifa eder. Ama fatih terim hocam normal tek teknik patron değil. Galatasaray onun yuvası, Galatasaray’ı çok sever. Dilini ısırır, elini tutar, dilini tutar, kendini denetim eder. İstifa etmez, lif bitince de bırakır. Zati sözleşmesi bitiyor” değerlendirmesini yaptı.

“YASAKLAR SÜRERSE KONGRE OLMAZ”

Süren seçimlerle alakalı ise “17’sine civarindan yasak var. ayni ritimde devam ederse Zati kongre olmaz. Ama 7 Mayıs’a civarindan adaylar listelerini ve 100 imzasini ile birlikte saglamak zorundalar” dedi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir