Eski Fenerbahçeli Serhat Akın, Erol Bulut’un yerine Joachim Löw’ün getirilmesini önerdi-haberi

Almanya ulusal Takım teknik patronu Joachim Löw’ün avro 2020’den ardindan görevinden ayrılacağını açıklamasının derhal peşinden flaş tek Fenerbahçe çağrısı geldi.

“KULÜP TAKIMI İSTİYORUM”

Joachim Löw, Alman ulusal Takımı’nı bırakacağını açıklamasının derhal peşinden “Teknik adamlık kariyerim burada bitmeyecek! Zira vakit gün çalışmayı seviyorum ve futbolcularla sahada olmayı, onlarla ferdi ilgilenmeyi seviyorum” diyerek tertemiz sezonda tek takim takımı çalıştıracağının sinyalini verdi.

“NOKTA ATIŞI OLMAZ MI?”

Alman teknik erkek Löw’ün bu açıklamasının derhal peşinden Fenerbahçe’nin Daha önceki futbolcularından Serhat Akın flaş tek çağrıda bulundu. dahada evvel Christoph Daum’un Fenerbahçe’ye gelmesi gerektiğini söyleyen Serhat Akın, bu sefer Löw amaciyla paylaşımda bulundu. Serhat Akın yaptığı paylaşımda “Löw, Alman ulusal Takımı’na veda edecek benim düsünceme göre kaçırmamak lazım nokta atışı olmaz mı?” ifadelerini kullandı.

TARAFTAR İKİYE BÖLÜNDÜ

Serhat Akın’ın Joachim Löw ve Fenerbahçe yakıştırmasının derhal peşinden Bir takım taraftarlar fikre sıcak bakarken, Bir takım taraftarlar ise “Bunlar sezon sonu konuşulacak konular, takıma zarar vermeyin” tepkilerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.