Erol Bulut’un ayrılığının perde arkası ortaya çıktı! İşte yönetim ve Belözoğlu zirvesinde konuşulanlar-haberi

Teknik Direktör Erol Bulut‘un Fenerbahçe serüveni noktalanmadan evvel Sportif Direktör Emre Belözoğlu ve futboldan sorumlu yöneticilerin yaptığı karar toplantısında masada konuşulanlar alana çıktı. ağırbaşlı dorukta alana çıkan anne sıkıntı şuydu; Bulut, takım içindeki dengeleri yönetemedi, oyuncuların hocaya duyduğu güven kayboldu.

GRUPLAŞMA İŞİ ZORLAŞTIRDI

Takımdaki oyuncular, Erol Bulut’un Bir takım şeyleri yüzlerine karşı söylemediğini, hocanın açık olmadığını Belözoğlu’na ulaştırdı. Ve Bir takım önde gelen futbolcular, Bulut’a duyulan güvenin azaldığını, takımda iletişimsizlik yaşandığını iletti. buyruğa Belözoğlu, Bu tür konulari Bulut’la görüşse de hoca, takımda gruplaşmanın olduğunu ve bunu düzeltmekte zorlandığını ifade etti.

“TAKIM DEĞİL, KALABALIK GİBİ HİSSETTİK”

Emre Belözoğlu’na gelen futbolcu şikayetlerinin sayısı oldukça fazlaydı… Belözoğlu ve yönetim zirvesinde; “Oynayan ve oynamayanların heyecanı azaldı, Bulut tertemiz transferlere takım değil, kalabalık tek grup benzeri yaklaştı, hocanın kararları ve adaleti futbolcular tarafından tartışıldı. ara ara istenilen skorlar alındı, ama oyun tatmin edici değildi. Hoca alan dışında da ağırlığını koyamadı. Futbolcular benzeri yönetimde de Bulut’u istemeyenlerin olması, hocanın huzurlu çalışamamasına neden oldu. tertemiz sistem ve değişik tek şablon denemedi, aynı şeylerde ısrar etti” şeklindeki maddeler, ‘ayrılık’ toplantısından çıkan kararı oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir