Erdoğan’dan yeni MKYK üyelerine talimat: Herkes bölgesinde daha çok çalışsın, vatandaş “AK Parti burada yok” demesin-haberi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, evvelki vakit AK Parti 7’nci alışılmış olan hatri sayilir büyüklükte Kongresi’nin tamamlamasının derhal peşinden topladığı tertemiz MKYK azalarina ‘çok çalışın’ direktifi verdi. alinan bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantıda evvela tertemiz MKYK azaları ile tanıştı. Bir hayli MKYK üyesi de kendisini tanıttı.

“2023’E ODAKLANIN”

Toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tertemiz MKYK azalarina 2023 hedeflerine baz alinarak mühim iletiler verdiği öğrenildi. Kongre sürecinin başarıyla tamamlandığını ve bundan ardindan 2023 seçimlerine odaklanılması gerektiğini belirten Erdoğan’ın “MKYK aza sayımızı artırdık. her biri kendisinin kisminda dahada çok çalışsın. Vatandaş, ‘AK Parti burada yok’ demesin” dediği öğrenildi.

DAHA ÇOK SAHADA OLACAĞIZ

Güçlü ülkemiz hedeflerine de vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MKYK azalarina “Birlikte yola ayni ritimde devam edeceğiz. birlikte çalışacağız. 2023 hedefine birlikte gideceğiz. dahada çok sahada olacağız” dediği belirtildi. Erdoğan’ın ayrıca, MKYK azalarina bütün şehirlerde tek tek çalışma yapması ile alakalı yönerge verdiği, vatandaşlarla dahada çok tek araya gelinmesi gerektiğini dile getirdiği kaydedildi. ülkemiz gazetesinin haberine göre, toplantının derhal peşinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MKYK üyeleriyle aş yediği de belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir