Ensar Brahic kimdir, mevkisi ne? Ensar Brahic kaç yaşında ve hangi takımlarda oynadı?-haberi

Yeni teknik patron amaciyla arayışlarını sürdüren Fenerbahçe , tek istikametten da tasima çalışmalarını sürdürüyor. Takımı gençlendirmek istek eden yönetimden sürpriz tek atilim geldi. Kanarya, Sarı Lacivertli ekibe yakın kaynakların nihayet dakika haberine göre Partizan’dan Ensar Brahic’i tasima ediyor. Görüşmeleri tamamlayan Fenerbahçe’nin toy yıldızı kısa süre içinde sağlık kontrolünden geçireceği ve resmi imzaların atılacağı gelen haberler arasında. Bu nihayet dakika gelişmesinin derhal peşinden Ensar Brahic’in kariyerini heyecan eden Fenerbahçeli futbolseverler, Ensar Brahic kimdir, mevkisi ne? Ensar Brahic kaç yaşında ve hangi takımlarda oynadı? sorularının cevaplarını araştırıyor. İşte detaylar…

Ensar Brahic kimdir, mevkisi ne? Ensar Brahic kaç yaşında ve hangi takımlarda oynadı?

Ensar Brahic, dört Haziran 2004 seneninde Sırbistan’da dünyaya geldi. Futbola ülkenin en köklü ekiplerinden var olan Partizan’da başlayan Brahic, asagi ıslak gruplarında sergilediği performansla dikkatleri üstüne çekti. 

Partizan’ın yanı sıra Teleoptik forması da giyen toy yetenek, özellikle sema toplarındaki etkililiği ile ön plana çıkıyor. nihayet vakitte toy futbolculara yaptığı yatırımla dikkat çeken Fenerbahçe’nin hatri sayilir büyüklükte umutlarla kadrosuna katmaya hazırlandığı Brahic’i evvel olarak altyapıda, ilerleyen süreçte ise A takımda düşündüğü öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.