Emre Belözoğlu, Kasımpaşa personeliyle yaşanan gerilimde, “Karşında futbolcu yok, bana saygı duyacaksın” sözleriyle çıkıştı-haberi

Fenerbahçe-Kasımpaşa müsabakasının nihayetinde yaşanan gerilimin muhtevası alana çıkmaya başladı. mücadelede nihayet düdüğün gelmesinden ardindan takımlar soyunma odasına giderken Emre Belözoğlu ile Kasımpaşa kulübesindeki tek kişi arasında bağrışmalar duyuldu. Fenerbahçe antrenörü Volkan Demirel de reaksiyon gösterdi. Kasımpaşa teknik ekibindeki analiz görevlisinin yanına giden Demirel oradan uzaklaştırıldı.

“BANA güven DUYACAKSIN”

Ajansspor’un aktardığı haberde; Belözoğlu’nun, “Ben artık futbolcu değilim. Saygı duyacaksın” diye konuştuğu belirtildi. Gerginlik tek vakit ayni ritimde devam ederken iki kulübün antrenörleri olayı yatıştırdı ve takımlar soyunma odasına gitti.

“KENDİMİ TUTMALIYDIM”

Emre Belözoğlu yaşanan olayla alakalı olarak medya toplantısında şöyle konuştu: Tribünden tek sataşma oldu. bendeniz futbolcuyken de ‘Sataşıyordunuz’ dedim. bendeniz de kendimi tutmalıyım. ama tertemiz kariyerimde rakip kulübelere bunun benzeri tavrım olmadı. Benim kulübeme karşı da bunun benzeri konuşulmamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir